Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes ennyi pénzt kiadni...

Érdemes ennyi pénzt kiadni egy ágyért? Autós ágy! Megvegyem? Vagy válasszak egyszerűbbet? Kép lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam,lassan 2,5 éves.Kb. 1 éve,amióta levettük az ágyáról a rácsokat ,azóta nem hajlandó belefeküdni a saját ágyikójába,és teljesen oda szokott mellém.

Szeretnék venni neki,egy új ágyat,hátha majd ez ösztönzi,de amúgy is szükség lenne rá,mert mindenképp kellene már egy nagyobb,illetve átrendezem a szobáját,és szeretném meglepni vele.

Nos tudni kell,hogy mit sok más kisfiú,ő is nagyon szereti az autókat,ezért jött az ötlet,hogy vennék neki egy autóságyat.

Erre gondoltam:


[link]


Meg is mutattam neki,azt mondta,hogy a kék színű tetszik is neki. Mondtam neki ,hogy ez egy ágy,nem tudom,hogy vette e a lapot rendesen,vagy azt hitte játék..:) (képről mutattam)


Nos azért gondolkodom nagyon,mert ugye 50ezer ft. Na most,ha ezt sem fogja használni,ennyi pénzt nem akarok kidobni az ablakon. Viszont igazán különlegessel szeretném meglepni.


Esetleg van valakinek tapasztalata az autós ágyakkal kapcsolatban?

Megéri megvenni,vagy ez is játéktárolóként végezné?


Köszönöm.



#kisfiú #drága #autós ágy
2012. szept. 4. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy baj van ezzel az ággyal, h szerintem kicsi a fekvőfelület. 140*70, ez akkoora, mint egy nagyobb rácsos ágy. Nem fogja tudni sokáig használni. Egyébként in is valami ilyesmit szeretnék a fiamnak. Teszveszen, vaterán láttam ilyesmit olcsóbban.
2012. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam,elvittem az ikeába,ahol ki vannak állítva az ágyak,és választhatott. a legdrágább sem kerül matraccal együtt 35nél többe,és azok 70x160-asok. ő is kéket szeretett volna,választhatott hozzá új ágyneműt és egy új alvójátékot. azóta 1x sem jött ki az ágyából. próbáld ki sztem,ha van a közeletekben ikea
2012. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!

DE a fő kérdésem! ÉRDEMES AUTÓS ÁGYAT VENNI,VAGY SEM?

2012. szept. 4. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
en imadnam biztos es meg is vennem! lattam en is kislanynak mindenfele jatekos agyakat es a szivem szakad meg hogy en nem tudom megvenni! vedd meg nyugodtan ,biztos nagy oromet leli benne. es ha nem is aludna benne azonnal idovel biztos imadni fogja!
2012. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, méghozzá azért, mert az ágyban aludni kell, nem csak játéktér, szerintem. (De én a kiságyba se tettem be játszani, szóval valószínűleg nem én vagyok a mérvadó.) Mi is egy klassz fiús ágyat szeretnénk a kisfiúnknak, és fájó szívvel mondtam le az ilyen ágyról, mert annyira élethű, hogy tuti nem az alvás lenne az elsődleges neki ezzel az ággyal kapcsolatban.
2012. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt az ágyat én is nagyon néztem a fiamnak- csak pont a fekvőfelület miatt nem ezt vettük meg.

Egyébként egy tanács ehhez az ágyhoz. Ez csak viszonylag nagy szobában, nagy helyen érvényesül- pl ott égnek a lámpácskái, aminek jó funkciója van. Tehát ha van egy olyan szobátok, ahol ez az ágy tényleg jól érvényesül, ( én max 1fal mellé tolnám csak be, az is leginkább a hátsófele lenne), és pénzetek is van rá, akkor én megvenném!!! Egyébként oké, hogy az ágy nem játszótér, de ebben az ágyban játszani nem tud a gyerek.... max jólérzi magát benne. Belefekszik, és ha visz magával más játékot, akkor tudna játszani, nem?

Szóval hajrá, csak gondoljátok át, hogy hogy nézne ki a szobában!!

2012. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem vennék.giccses,drága,és ki tudja h meddig lenne jó neki akár a méret,akár a forma.

én is azt ajánlanám,h vidd el választani egy normál ágyat,aztán néztek hozzá kiegészítőt. lehet h egy sima ágy egy verdás ágyneművel,pléddel is bejönne neki,és nem lenne 50e,plusz az nagyfiús ez meg olyan.. nem is tudom...


én ilyesmiben is gondolkodnék:

[link]


van mindenféle fajtában. ez egy normális ágy és kuckósítod ezzel az ágysátorral. ha megunta leveszed,másikat teszel stb.

2012. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!