Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szűnő testvérféltékenység,...

Nem szűnő testvérféltékenység, nálatok mi vállt be, mikor múlt el illetve csillapodott?

Figyelt kérdés

Nagy 4 éves 2 hónapos a pici 1 év 3 hónap, kisfiúk.

A kicsi fél éves kora óta megy a harc. A nagyobb ki nem állhatja, bántja, nem játszik vele, löki...szóval totál kizárja az életéből. Néha kis játék de nagyon ritka...:(

Egy szobában vannak a kicsi 4 hónapos kora óta akkor ő kérte át a kicsit. De azt látom, hogy nem , hogy fejlődnénk azóta inkább visszafelé megyünk. Most már fürdeni sem akar vele. Semmit szinte. Pedig rengeteget foglalkozunk vele is, de nem tudunk eleget tenni neki, semmi nem elég ha sok akkor még több kell:( iszonyúan énközpontú, csak ő van általában számára.Már totál ki vagyok nem tudom egyedül hagyni őket max. 1percre. Hasonló tapasztalatot várnék és meddig tarthat ez??Elmúlik valaha??A kicsi szereti, követi, nem agresszív, nyugodt barátságos vele, de a nagyobb ált.elutasító vele. Persze a kicsit sem kell félteni sokszor rá tesz, és ütögeti játékból nem durván persze de ez félreérthető lehet neki....


2012. szept. 4. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatokat szeretnék kérni mert ezeket már mind kiolvastam és így csinálom de nem működik nálunk már ez!
2012. szept. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!