Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek esőkabát vagy esernyő?

4 évesnek esőkabát vagy esernyő?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 évben sikerült elkerülnöm vele az esőt, ha esett nem mentünk sehova, vagy ha nagyon muszáj volt akkor kocsival megtudtuk oldani, így eddig egyikre sem volt szüksége, nem is volt neki.

Most viszont elkezdtük az ovit, oda meg ha esik, ha fúj menni kell, nincs mese.Kocsi nincs már így marad a séta.

Viszont tanácstalan vagyok hogy mit vegyek.Ti mit ajánlotok, nektek mi van ennyi idős gyereknek?


2012. szept. 6. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Esőkabát.

Esetleg kabát+ernyő, de szerintem felesleges az ernyő.

Ha fúj a szél, kiesik a kezéből, no meg könnyebben tudod fogni a kezét, irányítani, ha az szabad.

2012. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi mind a kettőt szoktuk vinni esőben,imádja az esernyőt:)
2012. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Enyém jobb szereti az esernyőt.

Mondjuk vízhatlan kabátja van (de nem esőkabát), ha annyira fúj a szél, hogy nem lehet esernyőt használni. A nadrágot úgyis egyből lecserélem rajta, amikor az oviba érünk.

2012. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Praktikusabb az esőkabát. Nem kell fegyelmezni, hogy egyenesen tartsad, nem játék, stb... És az esőkabátok hosszúak, így egy nagyobb esőnél a nadrágja alja lesz csak vízes. Esernyő szélben kifordul stb... Én esőkabát párti vagyok.
2012. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kabát.
2012. szept. 6. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok ismét: Ha esetleg esernyőt választanál, akkor is vegyél esőkabit, kirándulások, későbbiekben táborokra. Egy időben alsósoknak szerveztünk tábort, ha nagyobb kirándulásokra mentünk, akkor kötelező elem volt az esőkabát.
2012. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő egyszerre, és akkor tuti száraz marad. Kiindulva az enyémből: általában rosszul tartja az ernyőt,mert elkalandozik közben a gondolata minden felé. Viszont csak kabátban meg nem szereti, ha vizes lesz az arca.
2012. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esőkabát praktikusabb, azonban lányomnak van esernyője is, mert imádja vinni. :)
2012. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!