Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Betöltött 6 éves fiatok látta...

Betöltött 6 éves fiatok látta ezeket a filmeket? Szerintetek megnézheti?

Figyelt kérdés

Vita alakult ki köztem és a gyerek anyja között, mert szerintem ezek nem egy ekkor a gyereknek valók. Azt mondta a film alatt látható karika csak azt jelenti, hogy szülővel együtt nézheti. Így nem érti a felháborodásomat. Szerinte ezeket nézi minden hasonló korú gyerek. Hát lássuk!

1. Batman

2. Pókember

3. Karib tenger kalózai

4. Harry Potter

5. Alkonyat

6. Transformers


Ezen filmek alatt a teljes soroztok értendőek.


2012. szept. 6. 11:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
NEM még 16 éven felülinek sem
2012. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
elsö vagyok jomagam 28 éves vagyok 2 gyerekem van nem ajánlom föleg nemgyereknek!!!!!
2012. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
korai. nem véletlen a 12 éves karika. ölnek-halnak-véreznek-robbantanak-erőszakolnak stb. na jó a harry potterben talán nem ennyire vészes,de abból is max az 1.-t 2-tmutatnám meg utána már az is túl agresszív.
2012. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
egyiket sem engedném neki megnézni? Vámpíros filmet 6 éves gyerek???? A Harry pottertől meg még én is összecsinálom magamat, pedig már elmúltam pár éve 6...
2012. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

A Harry Pottert mondjuk 10 évesen elkezdhetné, és évente egy rész kb. Így is van tervezve, hogy a gyerek együtt nő a karakterekkel, hiszen a történet a vége felé válik egyre félelmetesebbé és összetettebbé.

A Batman sorozat szerintem totál nézhetetlen, vérunalom, de mondjuk 14-től már ha nagyon akarja... Ugyanez a Pókember és a Transformers is.

Az Alkonyat inkább 16-os korosztály, inkább őket érdekli már ez a gyerekcsinálós rész a vége felé.

A Karib tenger kalózai 12-től már szerintem mehet, de legtöbb humort még nem fogja érteni belőle. Inkább 14.


6 évesen egyiket sem! Hat évesen kizárólag mesék, még azok is szűrve, mert sok az ócska. Otthon semmi tévé, viszont a nívós meséket, bábfilmeket, animációsakat dvd-n beraknám neki.

2012. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
jó akkor pontozz le.Nézesd meg vele a Rémálom az Elm utcábant is, 6 évesen nagyon sokat fog belőle tanulni!
2012. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném. Szerintem a Karib tengert nem is értené mindig. Meg ezek erőszakosak, véresek. Hát szerencsére az én gyerekem legalább a vámpíroktól és társaiktól nem fog rosszat álmodni.
2012. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Batmant,Pókembert és Karib tenger első részét látta,együtt néztük hogy kérdezhessen.


Harry pottert,alkonyatot értelmetlen hülyeségnek tartom,remélem mire tizenéves lesz,kimegy a divatból ez a vámpiros,boszorkás marhaság

2012. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozgat lefelé, de szerintem itt mindenki a kérdésre válaszolt.

Bár 6-osnak üzenem, hogy nem én nézetem meg a gyerekkel, hanem az anyukája. Elváltunk.

2012. szept. 6. 11:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a Batmanről meg a Pókemberről a mese jutott eszembe, de látom hogy rosszul.

6 évesen nem engedném meg neki.

2012. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!