Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Betöltött 6 éves fiatok látta...

Betöltött 6 éves fiatok látta ezeket a filmeket? Szerintetek megnézheti?

Figyelt kérdés

Vita alakult ki köztem és a gyerek anyja között, mert szerintem ezek nem egy ekkor a gyereknek valók. Azt mondta a film alatt látható karika csak azt jelenti, hogy szülővel együtt nézheti. Így nem érti a felháborodásomat. Szerinte ezeket nézi minden hasonló korú gyerek. Hát lássuk!

1. Batman

2. Pókember

3. Karib tenger kalózai

4. Harry Potter

5. Alkonyat

6. Transformers


Ezen filmek alatt a teljes soroztok értendőek.


2012. szept. 6. 11:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
64%

Batmant talán.

A Pókembert (első részt)látta a 4 éves fiam, de szerintem nem neki való, csak nem volt hajlandó elaludni. Szerencsére nem ijedt meg tőle.

A Karib tenger kalózai még éppen belefér, bár vannak olyan mondatok benne ami nem kifejezetten gyerekeknek szólnak.

A Harry Potter esetleg, bár szerintem 8-10 éves kortól való. (mondom úgy hogy nem láttam, csak részleteket belőle)

Az Alkonyat 14 fölött, a Transformerset nem láttam (csak előzetest), de szerintem szintén 14 fölött.

2012. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem tenném be ezek közül a gyerekeimnek. A 4 éves fiamnak volt egy pókemberes korszaka, és pont meglátta a reklámot a tvben, hogy lesz az első része. (Ekkor még mesében sem látta, csak ruháján, füzetén, játékon ismerte) Régen láttam, úgyhogy nem emlékeztem, hogy van e benne durva. Megnéztük együtt, de sokszor takarta a szemét, vagy elfordult.


Amit én nézetek velük, ha már filmről van szó, pl a Végtelen történet (bár a farkasos jelenetnél takarnak), Spice Jam, Fantasztikus labirintusba néztek bele.

Ami még neki való lehet, bár oltári régi a Szupernagyi sorozat.


Ekkora gyereknek nem kell a folyamatos erőszakot, vértócsát stb nézni. Nem is értem az anyukát, bocsánat, de nagyon lazán veszi.


6 évesen már lehet, hogy valóban kinőtte a Micimackót (bár az enyémek még most is szeretik -4 és 6 évesek- akkor sem kell rögtön ilyen durvára váltani)

2013. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!