Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiért érné meg, mik a...

Mennyiért érné meg, mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

[link]

Bébégó babakocsi, de igazából nem ismerem a típust. Van itt, akinek ilyen van? Mennyit érdemes tenni rá, ha egyáltalán?


2012. szept. 7. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egy ilyet adtam el 2000.-ért mert annyira rossz volt a kocsi
2012. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi volt a baj vele?
2012. szept. 7. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
fél oldalaosan mozgott és irányithatalan volt ha busra viszed fel összehajtva is nehéz volt ha nem oda kellene akkor ujjat vegyél nem tudhatod nincs e féloldali mozgasa mert általában a kormányra szokták tenni a szatyrokat és arra huz
2012. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy bébégo, igaz, nem ilyen, hanem a felszereltebb fajta.

Ez a babakocsi nem ér többet pár ezer ft-nál, mert nincs szép állapotban. Látszik a képen, hogy szét van kopva, ki van kopva a színe, le van strapálva.


Az én bébégom ugyanígy néz ki formára, csak ahhoz van lábzsák, esernyővédő. De a lényeg az, hogy nem olyan jó tolni ezt a kocsit, nyeklenek-nyaklanak a bolygókerekek össze-vissza, én annyira nem szeretem.

Én még az első babámnak vettem futkosós kocsinak, arra pont jó volt. De a második babámnak már vettem egy másik futkosós kocsit, mert ezt nem szerettem igazán. Most bent van a kocsiban, mert az előnye viszont, hogy kis helyen elfér, úgyhogy ha kocsival megyünk valahova és kell a babakocsi, csak előkapjuk. De napi használatra már nagyon utálnám.


Összefoglalva a véleményemet, megveheted ezt a kocsit, de 3000 ft-nál többet ne adj érte.

(Az enyém egyébként a felszereltség miatt és a szebb állapot miatt többet érne, de ez nem, amit linkeltél.)

2012. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok nem adnék érte egy árva fityinget se látszik mennyire le van strapálva a babakocsi
2012. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár ezer ft-ot esetleg ha el tudsz érte menni, megér, de többet nem egyébként megjegyezném hogy azt írja az eladó hogy szuper állapotban lévő tavasszal vásárolt babakocsi...

akkor hogy harcolódott így le?? Vagy csak koszos?? Na mindegy, annyira bosszant amikor szuper állapotot hirdetnek és legjobb indulattal is max.jó állapotú a kocsi. Én is szívtam már meg így persze utólag az eladó mossa kezeit mert hogy használt kocsit árult nem újat így jártál... Rohadt bosszantó hogy nincs erre valami egységes szabvány...Bocsi az offért a végén.

2012. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!