Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hintalóval elkéstem? Két és...

Hintalóval elkéstem? Két és fél éves lesz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom egy éves sem volt, amikor megkapta a hintalovát, alig ért le a lába, most meg 2,5 évesen is imád hintalovazni, nem tudom, hogy vannak-e több méretben, de ha igen, akkor vegyél picit nagyobbat!
2012. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A kislányom 2 év 9 hónaposan kapta meg a hintalovát. Tökéletesen leér a lába és nagyon szereti. Éppen ez a kedvenc.
2012. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A fiam 1 évesen kapta de nem is érdekelte 2 és fél éves koráig.Most 3 éves elmúlt de még mindig ráül.

2012. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 8. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A fiam nemrég múlt kettő, talán 1,5 hónapja van hintalova, nagyon szereti. A szomszéd kisfiú 3 hónappal idősebb, mint ő. Neki is tetszik, sőt a nagyszüleinél neki is van egy. Anyukája elmondása szerint nagyon élvezi a hintalovaglást.
2012. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek a lónak szerintetek hány kg lehet a terhelhetősége?

[link]

2012. szept. 13. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen van az unokatesónál szerintem, és simán ráül az 5 éves gyerek (szerintem az a fajta hangot is ad). De nálunk sima fa van, amit használtan vettem és szerintem az is tökéletes. Nagyon masszív kis játékok ezek.
2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!