Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leet, hogy még korai a kérdés,...

Leet, hogy még korai a kérdés, de 2 éves kislánynak mit vennétek Karácsonyra? Lego Duplója van, kockája, ceruzái, baba, stb van. Igazából semmi nem köti le, max 5 percig, mindent csapkod, dobál, stb. Plüss, tanuló kutyus, labda, ilyenek vannak.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, van ugráló labdája, és olyan gumiállata is, teke készlete, vasútkészlete. Majdnem egyszerre van minden ünnep, név és szülinapja, Télapó, Karácsony...
2012. szept. 10. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
babakonyha felszerelésekkel, anna peti gergő könyvek és egy alapos takarítás, minden játékot eltenni szekrénybe, szekrény tetejére és csak 3-4 játékot elöl hagyni, majd pár naponta forgatni, hogy lekösse :)
2012. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de nekem a hintaló ugrott be. Én imádtam kiskoromba.
2012. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Play-Doh gyurmakészlet, ha szereti a zenét, akkor hangszer (a kisfiam imádja a gitárját, meg a szájharmonikáját).
2012. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves kislányom születésnapjára hintalovat kapott, imádja!!!
2012. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Könyvön gondolkodtam,babakonyha sajnos nem lesz, mert kicsi a lakás (1szoba), és drága is. Anna Peti és Gergő könyvet hol lehet olcsóbban venni?
2012. szept. 10. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Babakonyhához nem elég csak az ételek megvenni?

Itt például nem is drága.

[link]

2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyenen már gondolkodtam, igaz, én műanyagokat látok. Mivel imádja anyósom kávéscsészéjét, valaki ilyet tervezek neki, meg az apjával megbeszéltük, hogy kap fa rajztáblát mágneses betűkkel.
2012. szept. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!