Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhúzódó köhögés miatti...

Elhúzódó köhögés miatti kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 3 hete köhög (hurutosan), már többször voltunk orvosnál, kapott mindenféle gyógyszert (antibio, hörgőtágító, köptető stb.) de még mindig hurutosan köhög. Holnap megyünk kivizsgálásra, de nagyon aggódom, hogy mitől lehet... Volt esetleg valakinek a gyerkőcének ilyen elhúzódó köhögése? Kivizsgáláson voltatok? Mit derítettek ki? köszi a válaszokat.
2012. szept. 11. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ezért mentek, hogy megtudjátok mitől köhög, nyugalom.

Ha megnyugtat nálunk sajna nincs olyan, hogy elhúzódó, két eset van, vagy reagál a gyógyszerekre, vagy azonnal KH egy hétre. Ezen a héten szerencsénk van, nem kellett rohanni vele ventolinra és egyéb "finomságokra"(streoid, és vagy 4féle más gyógyszer).

És hidd el, én is inkább vinném kicsit tanácstalanul dokihoz, hogy na mi is van, mint kékes-szürkés-lilásan, remegve, zihálva...

2012. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj szegénykém, nagyon sajnálom :( Rossz ilyen olvasni is. Mennyi idős? Mikor jött ki először ez a durva köhögés?
2012. szept. 11. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lánykámnak volt sokáig elhúzódó köhögése(4 évesen), de ő inkább éjjel köhögött. 2 orvos is látta, gyógyszerezték, nem mondtak semmit. Elvittem fül-orr-gégészhez, elküldött arcüregröntgenre, kiderült, hogy arcüreggyulladása van.Már ki tudja mióta. Kikezelte, azóta (most 8 éves)hamar elmúlik a köhögése. Mindig használok neki orrspray-t meg köptetőt ha náthás, nehogy begyulladjon megint.
2012. szept. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először 5hónaposan vittem ügyeletre, mert a köhögés keserves sírásba torkolt, első gyerek nem tudtam mi lehet. Hát egy hét kh lett, csodás szerekkel tömték a kicsit. Volt egy esténk amikor 40fokos láza lett:(

Következő egy évvel később, akkor szó szerint szürke volt a gyerekem, és rángógörcs is előjött, mert alig kapott levegőt, ott is azonnal ventolin...

Most 3éves egy év nyugi után erre a hétre jött ki neki, egész héten azon imádkoztam csak ne legyen KH. Kopkop jobban van.

Nálunk beszűkülnek a hörgők, a sok váladék beragad, azért köhög, végül az egész begyullad:S

Erre a hétre csak az alap gyógyszere 11eforint volt. És nem kellett komoly gyógyszert megvenni.

2012. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi, hogy leírtátok! Nálunk még mindig tart a köhögés, tegnap az orr-fül-gégész azt mondta, nincs arcüreg-homloküreg vagy fülgyulladása, csak az orrában van némi váladék. A röntgen szerint a tüdejében vagy némi lerakódás. Ma lesz meg a vérkép és megyünk vissza a dokihoz.
2012. szept. 13. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!