Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Actival kids vitaminról...

Actival kids vitaminról vélemények? Mennyire volt a beteges gyermeked mikor ezt a vitamint szedte?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3 éves kislányának ezt adta augusztustól, mert szeptemberben kezdte az ovit. Most otthon fekszik a kislány betegen, folyik az orra és lázas. Egy hét után kibukott az oviból. Ezek szerint semmit nem ért. Én sok gyümölcsöt próbálok megetetni a szintén 3 éves kislányommal, ami elég jól megy, és mellé egy kúra Normaflor-t kap. Kiváncsi leszek az eredményre, ő még csak holnap reggeltől kezdi az ovit.
2012. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy rossz a termék (nem reklámozni akarom, azt sem tudom hogy néz ki). Sokan itt vesznek el. Azért jó immunerősítővel illetve vitaminokkal "tömni" magunkat és a gyereket (akár mesterséges akár természetes - ez a jobb - vitaminokkal), hogy szükség esetén jól tudjon reagálni a szervezet és minél előbb legyőzze a kórt. Nem biztos, hogy nem lesz beteg a gyerek, csak a betegség lefolyása lesz enyhébb. Példa: 4 éves kislányunk most kezdte az ovit, egész nyáron ette a sok gyümölcsöt, zöldséget a kishúgával együtt. A nagylány 4 nap ovi után benáthásodott, láza is lett, 3 napig küzdött vele. A kisebbik lány, akit szintén hordtam magammal az oviba és bejárt játszani a gyerekekkel, 6 nap után lett náthás, láz nélkül és 2 napig tartott az egész.


Az ismerős gyerkőce lehet betegebb lenne, ha nem szedte volna 1 hónapig az ovi előtt.


Bocs az off - ért

2012. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kb 1 éve adom a lányomnak. Minden hónapban más fajtáját. De nekünk még nem volt beteg mióta szedi pedig jár közösségbe.
2012. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekeim pont annyit voltak betegek amikor szedték, mint amikor nem szedték. (Szerencsére ritkán!)Inkább sok gyümölcs, zöldség. Szerintem
2012. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!