Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. Mik...

14 hetes kismama vagyok. Mik a vélemények a Gravida vitaminról? Mert az Elevittől rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A gravida sem jobb,attól is nagyon sokan rosszul vannak


Próbáld ki a ladeevitet-et,állítólag most ez a legkorszerűbb.Nekem bevállt,szeretem.

2011. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Gravidától voltam rosszul. Előnye az Elevitel szemben, hogy tartalmaz jódot is és legalább magyar termék.
2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. De én nem nagyon vagyok rosszul lévős, ha az elevittől rosszul voltál lehet ettől is rosszul leszel. Nekem a gyógyszerész mondta, hogy sokan ezért nem viszik. Összetételében jó, és van benne jód is. Én Ladeevitről váltottam Gravidiára 14 hetesen, mert már sokaltam az árát. De azt mondják a L. a legkorszerűbb, és a legjobb a piacon.
2011. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző:mert mennyiért vetted?Csak mert nekem is feltűnt,hogy 4 hónapja 2900-ért vettem a ladeevitet,tegnap pedig már 3400 Ft-ot fizettem érte.Mondjuk sokan rákaptak most,mert viszonylag olcsó,és nagyon jó,de ha úgy felviszik mint a femibiont akkor nem fogják venni (én femibionnal kezdtem,de nem bírta a pénztárcám)
2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hiszem kiprobálom ezt az ladeevitet.Viszont azt néztem hogy kálciumot nem tartalamaz azt akkor külön szedjek?Egy pár napja szedek béres kalciumot.
2011. márc. 1. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
én kezdettől gravidát szedek és nekem semmi bajom, de egyébként sem volt hányingerem. kezdettől úgy csinálom, hogy inkább este veszem be, mert féltem még reggel érzékeny gyomorra bevenni. eleinte nehezen ment a bevétel, nekem a vitaminok lenyelése irritálta a torkomat és majdnem kihánytam olyankor, mint a fogmosáskor.
2011. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell kalciumot szedned,majd csak ha görcsölni fog a lábad.
2011. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a 13 héten váltottam gravidára Femibionról és semmi bajom nincs tőle! Sőt jobban érzem magam tőle!
2011. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!A Gravidatól nekem állandó hányingerem volt,aztán olvastam valahol,hogy lefekvés előtt vegyem be.Elmúlt minden panaszom.
2013. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!