Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába lehet vinni innivalót...

Óvodába lehet vinni innivalót a gyermekemnek, hogy azt csak ő issza? Mert az a tapasztalatom hogy nagyon kevés folyadékot adnak nekik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ovoda válogatja kérdezd meg ott ha beleegyeznek (tudod ha a a gyerekek meglátják az egyik nem azt issza mint ök ök is olyat akarnak inni)
2012. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is ettől félek, de az én lányom rengeteget iszik.

Egy délelőtt lecsúszik 3-4 dl rostos, 3-4 dl tej.

2012. szept. 13. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha csak vizet vinnél? Mert én vittem be neki kis palackban, odatettem a ruháihoz, mondtam neki, hogy ha kijön pisilni, akkor igyon. Kinn van állítólag kancsóban víz, poharak, de ugye kérni kell napközben, hát az én lányom szerintem nem mer kérni. Volt, hogy miután elhoztam benyakalt egy nagyobb kubut, olyan szomjas volt. :( Ha csak vizet viszel, akkor nincs az, hogy a többi gyerek megkívánja, mert ugyanazt iszik.
2012. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem lehet vinni. Van az asztalon kancsóban víz és poharak. Aki szomjas, iszik.
2012. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább vizet igyon a gyerek kint a cukros löttyöket.kérd meg az óvónőket hogy mindig legyen szem előtt kancsóban víz.
2012. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehet.Mindenki vizet iszik.
2012. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor azt hiszem majd rakok én is a ruhái közé, mert az enyém is nem mer kérni, inkább nem iszik.:)
2012. szept. 13. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!