Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány száraz ébredés után...

Hány száraz ébredés után vettétek le gyermeketekről éjszakára a pelenkát? Voltak még utána balesetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 13. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hónapra rá hogy nappalra szobatiszta lett, levettük a pelust éjszakára is.

2 hónapig egyáltalán nem pisilt be.

Most pedig szinte minden hajnalban bepisil, nem tudom azért-e hogy mélyen alszik vagy éppen fel van fázva, mert nappal is bepisil párszor.

Lehet hogy elviszem dokihoz, mert arra gondolok hogy felfázott.

2012. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miután nappalra elhagytuk a pelenkát kb két hétig éjjel még ráadtam, de száraz maradt, vagy szólt, ekkor hagytam el éjjelre is. Nálunk volt eddig két visszaesés (2-3 napig éjjel is bepisilt és nappal is voltak balesetek), de ez gyorsan elmúlt. Elő-előfordul h belefelejtkezik vmibe és becsurog, de ez kb havonta egyszer.
2012. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak minden reggel tele volt a pelenkája pisivel, mégis levettem róla. Akkor már 3,5 éves volt. A nappali szoba és ágytisztaság már majdnem 1 éve megvolt, és én úgy gondoltam ,hogy nem éjszaka pisil be hanem reggel, felkelés után egyből.

Megbeszéltük, beleegyezett. 2 hét után volt az első bepisilése, és még utána talán 3x.

2012. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 és fél éves a fiam és a 8. nap,hogy elkezdtük a szobatisztaságot levettem róla éjjelre is,azóta egy balesete volt -akkor is én értem oda későn,nagyon fáradt voltam,nem ébredtem fel.
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint a 3. válaszoló.

2,5 éves korától szobatiszta, 1 hét alatt.

3 évesen vettük le róla éjjel, megbeszéltük vele. Függetlenül, hogy mindig tele volt a pelenka reggelre.

Nála is volt pár baleset, de mostmár magától ébred régóta és kimegy pisilni a wcre éjjel.

3,5 éves

2012. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi rögtön levettük, emlékszem, hogy hétfői napon pisilt, kakilt először a vécébe, aznap éjszaka még rajta volt, de másnap már nem. Balesetek voltak még pár hétig de nagyon ritkán.

Ovikezdéskor viszont visszatértek a balesetek, de ahogy beszokott, úgy múltak el ezek is.

2012. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!