Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sos! Kisfiam lázas, reggel...

Sos! Kisfiam lázas, reggel visszaaludt rögtön ébredés után. Felkeltsem enni?

Figyelt kérdés
Nem csak enni, de így lázcsillapítót sem tudok neki adni. Reggel felébredt, 38,5 fokos láza volt. (Nem tudom mitől, szerintem megfázhatott a Balatonban, és az ellen védekezik a szervezete, dokihoz este viszem.)Adtam neki akkor Nurofent, Cebion cseppet, és ivott elég sokat, majd visszaaludt. Azóta egyfolytában alszik. Megfogtam a homlokát, nem nagyon ment feljebb a láza. Mi a jobb? Hagyjam aludni, mert a szervezete így is gyógyítja, vagy keltsem föl megitatni, etetni, lázcsillapítani?
2012. júl. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltdsed fel, az a j ha beteg és kialussza. nekma kisláynom most tavasszal volt olyan beteg, hogy 3 napig nem is evett csak vizet erőltettem bele.
2012. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed, hogy lázasodna,akkor szerintem hagyd aludni. Lehet, hogy a friss levegő is használ ami most kint van. Kicsit buktasd meg az ablakot.

Jobbulást neki!

2012. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kúpod nincs? AZt alvás közben is betudod adni neki. A másik, hogy amikor az enyém volt beteg, ő is 3 napig szinte csak aludt.
2012. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, akkor nem keltem föl. Csak nagyon tanácstalan lettem, mert ilyet még sosem csinált, eddig,ha lázas volt, akkor is föl kelt, és játszottunk, olvastunk. Sosem reagált még így a szervezete. A kúp sajnos most nem jó, arra biztos fölkelne, borzasztóan utálja...
2012. júl. 25. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd aludni. Hanem megy fel nagyon a laza akkor nem is kell neki csillapitani. A laz az immunrendszer harca. Felheiti a testet, hgoy elpusztitsza a korokozokat. Ha egyfolytaban csillapitod a lazat akkor hosszabb ideig tart az immunrendszernek legyozni. Felre ne erts nem azt modnom, hogy meg kell varni amig lazsokkot kap de ha nem kenyelmetlen neki es nem ebred fel akkor ne csillapitsad csak ha nagyon magass neki. Az en fiamnak a 38.5 fokos lazat meg nem kell csillapitani csak 39 folott o addig kenyelmesen elvan, esetleg tobbet alszik. 39 foknal mar kell csillapitanai mert levert es nyugos. De ugye minden gyerek mas, ezt te tudod a legjobban nallatok mi mukodik de szerintem ne ebreszd fel.
2012. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni!!! Majd ha felébred, ráérsz neki nurofent adni. Ha nagyon zavarná a láz álmában, akkor hidd el, hogy nem aludna.
2012. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!