Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fenistil cseppből hány cseppet...

Fenistil cseppből hány cseppet lehet adni egy 3 és fél éves gyereknek? És egy felnőttnek?

Figyelt kérdés
Vízbe kell belecseppenteni vagy hígítás nélkül kell bevenni?Van egy üveg fenistil cseppünk viszont már se a papírja nincs meg se doboza...
2012. szept. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hígítás nélkül szoktam adni,ahány kiló a gyerkőc,annyi cseppet,általában 2x-3x naponta.A felnőttet nem tudom.
2012. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy ahány kiló a gyerek annyi csepp és vízbe szoktam beadni
2012. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felnőttnek én kalcium ampullát tartok itthon,ha gáz van életöröm a végét és gyorsan lenyelem. egyéb esetre kalcium pezsitabletta. gyereknél valóban úgy van h ahány kg annyi csepp,én magában adom be ha kell
2012. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fenistil junior (ha erre gondolsz) nem való felnőttnek, rá is van írva: [link] ezt érdemes kinyomtatnod, hogy meglegyen!

Nem járt még le, azt nézd meg!


3-11 évesnek: 15-20 csepp naponta 3x ás 18 éves kor után nem ajánlott! Én hígítás nélkül adtam a 2 éves lányomnak, evés előtt.

2012. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!