Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap szinta fájt a...

Ma egész nap szinta fájt a hasam alja és szurkált, állandó nyomást olyan mintha nyomni kellene de nem az a tipikus bizonyos toló fájás, csak olyan nyomás féle.20 hetes terhes vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Dokihoz holnap reggel tudok menni,csak addig érdekelne hogy valaki volt már így vagy tudja nekem rá kb a választ.Van egy két éves lányom és őt szoktam emelgetni a biciklire lehet hogy ez is közrejátszik?
2011. ápr. 6. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van ilyen nyomás érzésem,de nekem ott lennt,a méhem fele,mintha ki akarna "pottyanni" a baba.Dokira rákérdeztem,ő azt mondta,hogy normális mert a baba valószínűleg ott rugdos.Vagy valami ilyesmi.Remélem tudtam segíteni.Az emelgetéssel kapcsolatba olyat hallottam,hogy maximum előbb megindulhat a szülés,ha lehet akkor inkább ne te emelgesd.
2011. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokszor volt ilyen a terhesség alatt. Szinte fognom kellett alulról, hogy "meg ne szüljek". Persze ez csak egy érzés volt.

Általában azután fordult elő, ha megerőltettem magam.

De nem lett soha baj, valószínűleg ez teljesen normális.

2011. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!