Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye egy...

Kinek mi a véleménye egy bizonyos Kamumail állandó kötözködéséről a fórumon? Csak mert egyre többet látni belőle.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Link? Csak mert nekem még nem tűnt fel, hogy Kamumail a GyK-s átlagnál jobban kötözködne.
2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem kötözködik jobban, mint bárki más. Ez a politika topic, itt majdnem mindenki kötözködésnek érzi a hozzá nem közel álló véleményt.
2011. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
van egy véleménye, ami mellett ki áll. A kérdésből ítélve pedig nem egyezik a tiéddel. Valószínűleg az ilyen kérdések elkerülése végett volt korábban teljesen anonim az oldal.
2011. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Engedd el a füled mellett, ne reagálj rá, aztán kész.
2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

Finoman szólva sem egyezik a véleményem a legtöbb kérdésben az övével! Ettől függetlenül ilyen a stílusa! ezen sem te sem én sem senki nem fog tudni változtatni, csak ő maga (ha akar)

ez van, itt mindenki kötözködik!

Véleményem szerint nem ő a legrosszabb itt, van nála sokkal idegesítőbb is (pl: egy troll, akit állandóan kitiltanak, de van vagy 60 regisztrációja, így mindig itt rontja a levegőt!)

2011. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet,egy anonim fórumon mindenki azt ír amit akar. Lehet hogy jobban járok ha nem a politikai oldalakon akarok társalogni,mert én nem szeretem ezt a stílust. Mentségemre legyen mondva hogy csak pár hete vagyok itt. Köszönöm.
2011. febr. 3. 22:00
 7/28 anonim ***** válasza:

na megtaláltam a vitátokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1519..

érdekes volt!

Szerintem mindketten erősen túlzásba vittétek!

2011. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

amúgy nála ez van: ha megemlíted, hogy diplomás vagy, akkor onnantól kezdve jön a személyeskedés. Ő a tipikus példája a következőnek: MSZP szimpatizánsból lett Jobbik szimpatizáns (igen van ilyen), aki most azoktól is elpártol.

Nálad pedig a következő: azért pontoztak le téged, mert be írtad a jövedelmed. az ide írogatók többsége nem gazadag ember, így nem szívesen olvas ilyen kommenteket, mint a tied. ugyanakkor a te érveid sem voltak annyira meggyőzőek (a szakmunkások bevonása a vitába, bár később beírtad pl: a nyugati viszonyokat)

2011. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hehe... Tudod, ha egy kérdés kapcsán van némi személyeskedés, annak sem örülök. Hiszen egyáltalán nem kell emberileg bántani valakit csak azért, mert nem egyezik a véleményünk. Sokféle ember van, sokféle véleménnyel.


Kamumail stílusa talán kissé kukacosnak tűnik - de hát ő ilyen. Más pedig gunyorosan, vagy éppen túlzottan is szerényen fogalmazza meg a mondanivalóját. Ilyenek is vannak. De akármennyire is nem értek egyet a véleményükkel, lehetőség szerint elkerülöm, hogy őt magát megbántsam.


Éppen ezért a JELEN kérdés feltevését sokkal problematikusabb dolognak érzem, mint azt, amiről szól. Szerintem nem kellene személyeskedni egy nyílt fórumon, mert annak csak anyázás lehet a vége. Hiszen a többség (sajnos csak a többség) azért írogat itt, hogy elmondhassa a saját véleményét, meghallgassa (elolvassa) másokét, és vitatkozhasson, esetleg meggyőzhessen másokat, vagy elfogadja mások érveit... Legalábbis szeretném ezt hinni.


Persze kivételek mindig vannak. De nem azt tartom kivételnek, aki bár kissé nyersen, de ÉRTELMESEN elmondja a véleményét, még akkor sem, ha adott esetben azt kötözködésnek érzem. Kivételnek azt nevezem, aki CSAK a többieket szidni, gyalázni jár ide, aki nem érveket mond, hanem csak szólamokat pufogtat, aki szemét hazaárulózik, csak azért, mert valakinek más a véleménye, mint neki.


Szóval szerintem NEM KELLENE SZEMÉLYESKEDNI!


Pedro

2011. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

tök jó, hogy már asszem a 3. vagy 4. kérdést írják ki rólam az elmúlt 1 év alatt:)


1. A kérdést törölni fogják, nah nem miattam, nem jelentem, felőlem maradhat, nem zavar, nem sérti a személyiségi jogaimat.


2. Még ha anonim formában is, de címkét adok a válaszaimhoz, megtehetném, hogy totál névtelenségbe burkolózva írok így le tudok tagadni korábbi válaszokat, de felvállalom, nem úgy mint te. meg még sokan mások.


Folytatom:


3. Nem zavarnak a diplomások. Nincs bajom a jómódúakkal, gazdagokkal, stb. Sverdans nem fogod a lényeget azt hiszem. Szerinted a gyáremberrel is azért vitáztam oldalakon át mert gazdag? (bár hiszi a piszi hisz vagy 3 loginnal nyomult az oldalon)


A problémám az, hogy az egykulcsos adónál valaki előszedi a diplomás és gazdag kártyát, ez zavar. Elmagyaráztam, nem értette meg a delikvens. Te sem érted látom.


Felhomályosítalak, hogy nem vagyok és sosem voltam mszp szavazó. Jobbikra szavaztam, de előtte senkire se, nah nem 18 éves vagyok, egyszerűen szartam a politikára.


A figura jövedelme magasan nem érdekel. Nem fogok azért valakit leugatni mert sokat keres, viszont akkor igen, amikor kérkedik vele, vagy amikor megmondja, hogy mennyire jó, hogy többet kap a 16%-al, tudod nem éppen korrekt a rendszer, de leírtam, olvasd el, vedd a fáradtságot.


A másik, hogy az adott diplomás emberke szereti a szart kavarni, erre kicsit később jöttem rá. Beugrott, hogy ugye szakmunkásnak nevezett (nem mintha negatív lenne részemről). Egy dolog, tudod a "biztos te is xyz vagy, hogy ennyire kiakadsz rajta" szöveg. De közben eszembe jutott, hogy leszólt, hogy nem adózom. Ezt pedig csak akkor tudja, ha olvasta a gyáremberrel folytatott vitámat. Ebben az esetben viszont azt is tudja, hogy mi a foglalkozásom.


Továbbá a szokásos "nulla vagy", nem vagy sikeres szöveg ömlött belőle. Nos ezek után had ne sajnáljam. Egy szar ember ez a véleményem.


És továbbra is fenntartom a jogot, hogy amikor valaki isteníti a 16%-ot, akkor én ott leszek és nyersen le fogom ugatni, hogy az bizony másoktól lett elvéve. Fizika alaptörvénye, hogy a semmiből nem lesz semmi. A semmiből nem kreálunk pénzt, valahonnan elvesszük, ha nem máshonnan folyik be.


Lehet anyázni, de olyan ember ne ugasson be aki kijelenti, hogy nem fog érvelni mert lusta rá, de azért csak személyeskedésre futja.

2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!