Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan jelöljem gyermekem ruháit?

Hogyan jelöljem gyermekem ruháit?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovit, és közölték, hogy jó lenne, ha minden ruhában benne lenne a gyermek jele. Szerencsére el vagyunk látva rendesen ruhával, de hogyan rakjam bele a gyerek jelét? Hímezni rengeteg időt vesz igénybe. Az alkoholos filc átüt a ruhán. Ajánlották a textil filcet, de az is átüt. Hogy néz már ki, hogy a világos pólókon ott virít a jele? Na és ráadásul a sötét ruhákon hogyan oldjam meg? Én minden ruhácskájából kivágtam a cetliket, tehát arra sem tudok "rajzolni".

Kérlek benneteket, adjatok tanácsot.



#ovijel
2012. szept. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik vasalható matrica.

Keress rá Googleben, hogy ovis jel.

2012. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ovisjel.hu -ról rendelj kis vasalható matricákat. Nekem nagyon bejött :)
2012. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén az ovisjelet ajánlom. De van olyan, hogy szatén címke, vagy névvel és jellel, vagy csak jellel. Én mindkettőt rendeltem, de utóbbi jobb. Pár öltéssel fel lehet varrni.

Ilyen:

[link]

2012. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a cimkéjébe írom a jelet alkoholos filccel, így nem lesz baja a ruhának.
2012. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is onnan rendeltem, ahonnan a 3. válaszoló. Szintén szatén címkéket, de nekem még a neve is rajta van a fiamnak.

Igaz kis időt vesz igénybe, míg bevarrogatod, de én mindig csak abba szoktam, amiben épp megy (vagy már bent van a ruhája), így egyszerre nem vesz el sok időt.

Aztán, ha kinőtt egy ruhát, vagy évszakváltás van, simán kifércelem és átvarrom másikba.


[link]

2012. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az ovisjel.hu nagyon bevált, köszönöm!
2012. szept. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!