Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jo igy vagy nem? Semmi értelme...

Jo igy vagy nem? Semmi értelme igy?

Figyelt kérdés
Bilizésröl van szo lányomat ráültetem akár fél órát is elvan rajta hiszti nélkül(nem kötelezö ott ülnie) de se kaki se pisi majd feláll és odapisil mellé mit csináljak másképp
2012. szept. 18. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod?
2012. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éves
2012. szept. 18. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj vele.

Ha sokáig ücsörög rajta, azt fogja hinni hogy szék.(szerintem egyébként azért is pisil mellé, mert nem tudja pontosan, mire való. Ha ücsöröghet rajta, akkor nyilván ücsörgésre.)

Az én kislányom is két éves, de még egyáltalán nem látom rajta hogy érett lenne a szobatisztaságra.

2012. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még korai, várj 2 hónapot és próbáljátok újra.

Mit mond egyébként ilyenkor? Megkérdezted tőle, hogy miért pisil inkább mellé?

2012. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem mond erre semmi illetve Hoppá és szalad is el
2012. szept. 18. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:

:)

Akkor tényleg várjatok még! Úgyis még csak 2 éves, bőven belefér.

2012. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várj még 1-2 hónapot, aztán próbálkozz újra, ha akkor sem megy, megint várj egy picit vele.


Minden gyerek máshogy lesz szobatiszta. Barátnőm kislánya már 18 hónapos kora óta ügyesen bilizik, de még most, három és fél évesen is gyakran "bemegy". A kisfiam meg hallani sem akart a biliről két és fél éves koráig, utána két hét alatt teljesen szobatiszta lett (nappali), azóta is ha kéthavonta egy baleset van, már sokat mondok.

2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!