Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is várjátok már a Mikulást...

Ti is várjátok már a Mikulást és a Karácsonyt? én már nagyon nagyon hiszen már ekkor is 4 en leszünk egy pocaklakó aki 33 hetes lesz már akkora és egy két éves kislányom:D:D

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Persze!!! :-) A lányom december 17-én született, szenteste vihettük haza, gondolhatod milyen ajándék lett nekünk!!! :-) A kicsi fiam pedig most vasárnap lesz egy éves, ő is élvezni fogja a karácsonyi díszeket, sütiket, ajándékokat!:-) Gratulálok a babához, boldog babavárást és így ennyivel előre is kellemes ünnepeket a "kis" családodnak:-)))
2012. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a karácsonyt, főleg az előkészületeket. Sajnos az idén eggyel kevesebben leszünk, sajnos a papa már nincs velünk. De a kisfiam 3 éves lesz december 5-én, 6-án Mikulás, 7-én a kisebbik gyerekem névnapja, aki akkor már 8 hónapos lesz. Sajnos nagyon gyorsan elmegy az a három nap.
2012. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon!

A fiam tavaly dec. 8-án született, tehát Mikulása még nem volt, a Karácsonyból meg ugye szegénykém még nem sokat fogott fel. De idén már más lesz!

Gondolom imádni fogja a fényeket, díszeket. Jól ki is dekoráljuk a lakást!

2012. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon várjuk.Tavaly 1,5 éves volt a kisfiam,élvezte akkor is,most meg gondolom jobban.Már több mindent ismer,mint akkor.
2012. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:D:D egy bánatom van hogy sajnos a Papája halálos betege de nagyon angyon remélem megéri a második gyermek születését és a karácsonyt is együtt tölthetjük
2012. szept. 18. 09:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!! Mar nagyon varom :) Kisfiam akkor lesz 34 honapos.

Nyugodtan nevessetek ki de en mar megvettem neki egy ajandekot (playmobil allatkert) es a ferjemnek is mar beszereztem 2 ajandekot. Nem szeretek utolso pillanatban kapkodni igy ha evkozben latok valamit ami megtetszik megveszem es elteszem. Igy a december csak a dekoraciorol, sutesro-fozesrol, ajandek csomagolasrol. karacsonyi piacrol es fincsi forralt borrol szoll.

Mi dolgozunk es a kisfiam bolcsis de en december 14-tol janur 5-ig szabadsagon leszek es a ferjem december 7-tol januar 5-ig lesz szabadsagon. :) Szoval nagyon jo lesz!!!

2012. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én elképesztően várom, mert december 25-ére vagyok kiírva az első babókámmal! :) Szóval nálunk óriási ünneplés lesz. Eddig is rajongtam a karácsonyért, el sem tudom képzelni, mit érzek majd idén, amikor az eddig is kedvenc ünnepem egyben a gyermekem születésnapjává is válik... :)
2012. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is várjuk nagyon. Lánykám 16 hónapos lesz Mikuláskor. Jön majd keresztapu, mint Télapó. Lesz már csomag is neki a zsákban. A Karácsonyról pedig ne is beszéljünk. Nagyon várjuk.

Kitartást a Papának. Nem is tudom mit kívánjak neki, de reméljük láthatja az unokát.

2012. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom! Kislányom dec. 20-án lesz 2 éves. 25-én hozhattuk haza. Már a tavalyi is tetszett neki, hát még az idei! Emlékszem, az ablakban volt egy világítós Télapó, még tavasszal is mutata, hogy eltűnt. ( egyet sajnálok, hogy nem lesz meg a kis kuckója a fa miatt). Nálunk a dec. így néz ki : 2. névnapja, 6 mikulás, 9 évfordulónk, 19 házassági évfordulónk, 20. 2 éves lesz a kislány, 24-26 karácsony... :)
2012. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma éjjel meghalt a férjem apukája nem érte meg hogy láthassa a második unokát ... :(:(:(
2012. szept. 20. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!