Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet szép leesésgátlós...

Hol lehet szép leesésgátlós ágyat venni? Linkelnétek esetleg?

Figyelt kérdés
Nekem nem jönnek be azok,amikbe külön kell matracot venni,és ilyen sima fakeretes.Szépet szeretnénk,ami szép gyerekmintás kárpitos,de amiket eddig néztem nagyon szépek,de szerintem nem biztonságosak,olyan alacsony a leesésgátlós rész.
2012. szept. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ikea
2012. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pedig a fakeretes ágy a jó,főleg mert a mérete-és a színe,fazonja- nagyobb korig kitart.


ha gondolod ikeában nézz szét,ha mégis kárpitos,akkor az rs-ben vannak szépek.csak azok amiket te gondolsz nagyon kicsik.


vagy? heverő és külön leesésgátló valami ilyesmi:


[link]


[link]

2012. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad , hogy fiú-lány,de ennek az eladónak sok fajta van....

[link]

2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sysyqueen ***** válasza:
én gyártottam kedvemre valót... :) körbe rámpákkal és matracokkal... mmint van az ágy keret és ahoz hozzá csavaroztam körbe három rámpát a földig. ragasztottam rájuk matracot ami magasabban van picivel mint az ágy matrac és bekárpitoztam.... le gurul... és nem pottyan... nagyon pöpec lett amikor alszik nem gurul le róla... de amikor ébren van és rá jön a mászhatnék nem lepottyan, hanem legurul így elkerültük a bajt...
2013. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányomnak annak idején vettünk egy nagyon szép cicás kárpitos körbetámlás gyerekágyat....de nagyon megbántam! A leesésgátló elég magas, attól nem kell félned, viszont a fekvőfelület nagyon kemény....vékony szivacs.... A második lányomnak ezt a bizonyos fakeretes matracos ágyat vettem (Dany)...imádjuk!!! Összehasonlíthatatlan! Érdemes lenne megnéznetek előbb, kipróbálni...ráadásul ez szélesebb/hosszabb is.
2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!