Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos kisfiam alvás...

14 hónapos kisfiam alvás közben piszkálja saját fülét. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Úgy érzem emiatt tud nehezen elaludni.járkálni nem kell vele csak lefekszek mellé az ágyra és éneklek neki,de eközben nagyon moncsolja a kis fülét.
2009. júl. 31. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj neki egy kis játékállatot adni, vagy egy kisebb kendöfélét. A legtöbb babának megnyugtató elalváskor, ha valamit tud piszkálni, dörzsölgetni. De igy se lesz töle baja, idövel ugyis leszokik magától.
2009. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném orvosnak megmutatni,mert lehet,hogy valami zavarja a fülébe.Túl sok fülzsír vagy valami.
2009. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyám leszoktatta a lányom a hajcsavargatásról. Erre elkezdte rágni a körmét! Visszaszoktattam!
2009. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja szerintem.Barátnőm kisfia is egyik kezével a fülét markolássza,a másikkal pedig cumival dörzsölgeti az orrát.Ha valami baja volna,azt észrevennéd.
2009. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is elelváskor piszkálta a fülét, gondoltam valami új szokás. Apja meg aggódott baj van a fülivel. Nos elvittem dokihoz, Enyhe középfülgyulladása volt. Nem fájt neki annyira , de piszkálta. Most már nem.
2009. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha baba kora óta csinálja, akkor így altatja amgát. Had piszkálja, nem árt vele semmit.
2009. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!