Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hónapos amstaff...

Mónos Viktor kérdése:

Van egy 6 hónapos amstaff kutyusom aki alvás közben mindig a fekhelyére piszkít, most jelenleg a kutyaházába, mit tegyek? Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Kölyök kora óta a fekhelyén alól alszik mindig oda piszkít, amíg kicsi volt a rongyára most pedig a kutyaházába ürít. Napközbe nincs gond de amikor alszik a házába és kell neki akkor vagy lusta kimenni vagy nem tudom de mindig otthagyja a csomagot, nem hiszem hogy lelki beteg meg ilyesmi igazi házőrző kis fenevad, kérem segítsen valaki mert nem tudom mit csináljak vele. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
2010. okt. 25. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már pedig valami baj lehet vele. Nem szabadna a helyére piszkítani. A kutya egy tiszta állat nem szokása a közvetlen helyére tisztítani. Nem véletlenül használják szobatisztaságra szoktatásnál a ketrecet. Mert tuti, hogy nem fog oda piszkítani.
2010. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

első kérdésem: mennyiért vettétek a kutyát és honnan?

Nekem is staffordshire terrierem van a blackwoods kennelből, de eszébe nemjutna maga alá sza*ni..márpedig a te kutyád lelkibeteg...kérlek válaszolj a kérdésemre majd.

2010. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
25000 forintért vettük a kutyust a tenyésztő normális fazon volt a kutyán pedig nem látom hogy baja lenne,de engem valami megoldás érdekelne mit lehetne tenni,mert nem szeretném hogy felnőtt korában is megmaradjon ez a dolog..
2010. okt. 25. 21:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Mond már meg nekem, hogy 25ezerért honnan vettél tenyésztőtől kutyát? Nekem 2 amstaffom van az egyik 70ezer volt a másik 120ezer törzskönyvesek, és normális az idegrendszerük, és jééé tenyésztőtől vannak, nem szaporítótól mint a tied. Előbb kellett volna gondolkozni, hogy honnan veszed a kutyád. Felelőtlen vagy!!!
2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem, hogy neked mennyibe kerültek a kutyáid, ez nem az az a oldal, én megoldást és tanácsot kértem, nem az érdekel, hogy a te kutyád mennyibe került, azt meg ne mond nekem, hogy az olcsóbb kutya nem is kutya ..............................kössz

amugy ez a kutya azért 25000 mert törzskönyv nélküli, amúgy 60000 lett volna

2010. okt. 25. 22:11
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor hívd fel a szaporítód és tedd fel neki ezt a kérdést...


3an írtuk, hogy idegrendszerileg nincs rendben a kutyád!

2010. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj meg, de szerinted egy törzskönyv kiváltása 35ezer forintba kerül? Hát jól át vágtak akkor. Kamu duma volt az egész, hogy tuti ne kérd a törzskönyv kiváltását és Te sem nagyon érthetsz a kutyákhoz akkor. Tartom magam ahhoz az állásponthoz, hogy valami nincs rendben a kutyáddal, mert ez nagyon nem megengedett viselkedés. Idegrendszeri probléma vagy bármi más.
2010. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk tényleg valami idegrendszeri problémája van azt lehet orvosolni szerintetek?Mert ha hiszitek ha nem egy nagyon értelmes szép kutyáról van szó csak ez az egy problémája van.Amúgy egy állat orvost kérdeztem kb 1,5 hónapja ő szerinte egyszerűen csak magáénak érzi a házát.
2010. okt. 25. 22:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem igazán értem, hogy mi a gondod, ha a doki szerint természetes amit csinál. Tényleg nem értem:)
2010. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy természetes csak a doki első reakciója ez volt,nem pedig ez az idegrendszeri dolog.Igazából mindenki csak erre tud gondolni mert látom semelyikőtök nem tapasztalt még ilyet pedig vszinű hogy nem egyedi esetről van szó,amúgy meg ezzel a legkönnyebb megmagyarázni hogy biztos idegrendszeri probléma
2010. okt. 25. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!