Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednéd, hogy 5 éves gyereked...

Engednéd, hogy 5 éves gyerekednek gyakran vasalva legyen a haja?

Figyelt kérdés
Egyik unokanővéremről van szó. 5 éves a kislánya és a nagyobbik testvére szinte naponta kivasalja a haját....régebben szép hosszú haja volt természetesen göndörödött, mint általában a kislányoknak szokott lenni. Egy pár hónapja levágatták a haját ilyen vállig érőre (kleopátrára, vagyis régen így mondták) mert a nagyobbnak olyan és akkor neki is olyan kell,ezért hisztizett...azóta a nagyobb testvére állandóan vasalja neki, mert sehogy sem áll, göndörödik és felugrik neki, elfekszi stb., ami egyébként valóban idétlen. De én akkor sem engedném egy 5 éves gyereknek vasalva legyen a haja. Én is vasalom a sajátomat és magamról tudom, hogy mennyire roncsolja és eltöri a végeit a hajnak, így elég gyakran kell vágatnom. Az anyja meg semmi nem mond a nagyobbnak hogy nem kellene kicsi ő még ehhez...Csak én látom így vagy nincs ebben semmi?

2012. szept. 19. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát az én lányomnak egyenes a haja, néha begöndörítem neki. Nagyon szépen néz ki hullámos hajjal. Sőt, néha még rózsaszin tincsket is festek bele. ( amúgy szőke ) Tudom, most le fognak pontozni, de nem baj. Mindenki úgy nevel gyereket, ahogy akar. 32N ( gyerek 5 )
2012. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Így van, mindenki úgy nevel gyereket, ahogy akar. De ez már a te szegénységi bizonyítványod, hogy az 5 éves gyerekednek rózsaszín tincseket festesz a hajába.....meg van a véleményem....és ha az utcán meglátnék egy ilyen rózsaszín hajú gyereket elszörnyednék...és szerintem nem csak én, hanem még nagyon sokan... + a göndörítés is baromira roncsolja a hajat, de hát te tudod, majd nem lesz 15 éves korára csak pár szál, roncsolt, töredezett haja...majd mond el neki hogy azért ilyen mert már 5 évesen festetted, meg göndörítetted...
2012. szept. 19. 19:46
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

De egyelek is meg! Miért nem foglalkozol a saját dolgoddal?

Az meg barom intelligens hozzáállás,hogy lepontozol mindenkit, aki nem az írta,hogy hú, üsd agyon az anyukát!

Foglalkozz a saját gyerekeddel, már ha van!

2012. szept. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tessék egy tökéletes anyuka! már jött is beszólni, hogy miért ezzel foglalkozok! azért mert ez egy ilyen oldal és mert így van kedvem. Amúgy meg csak egy ember írta azt hogy ő engedi és még festi is a haját!!!ez milyen dolog? még szép hogy lepontoztam! a többieknek meg ment a zöld kéz :)
2012. szept. 20. 09:09
 15/19 anonim ***** válasza:
rozsaszin hajas anyuka vagyok. nem ön vagyok az utolso valaszolo, de egyet ertek vele. te ugy neveld a gyereked, ahogy akarod. mi is ugy neveljuk, ahogy akarod. minek hergeled magad ilyenek miatt?
2012. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
akarommondani, ugy neveljuk, ahogy akarjuk
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Minek kell egy öt éves haját vasalni?
2012. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt mondom, hogy minek kell vasalni egy 5 évesnek a haját??? szerintem nagyon gáz....mondom majd ha 15 évesen nem lesz csak pár szál eltöredezett roncsolt haja, akkor mondjátok el nekik, hogy már 5 évesen úgy bántatok velünk mint egy 18 évessel....
2012. szept. 20. 13:23
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem tökéletes anyaság kérdés!

Viszont szerencsére engem megtanított az anyukám,hogy mindig a saját dolgommal foglalkozzam!

2012. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!