Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy csinálnátok?

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

18hetes terhes vagyok kb két hétmulva megyünk temetésre a férjem apukája meghalt . van egy két éves kislányunk is. Azon gondolkoztunk a párom elözö nap elutazik mi meg majd csak a temetés reggelén megyünk. kérdésem az és helyes ae a meglátásom hogy egy két éve sgyereknek semmi keresnivalója sincs a temetésen ?

Gondoltam addig anyukám vigyázna rá mert nekem ugyabár kötelezöen ott kell lenem abba a 1-2 órában. Hamvasztásos temetés lesz (nem tudom mennyi ideig tart egy iyen esemny?

iletve én mit vegyek be hogy nehogy rosszul legyek a temetésen?


2012. szept. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
simán hagyd anyukádra, persze. szerintem semmit ne vegyél be. én a saját apukám temetésére sem vettem be semmit, nemhogy terhesen az apósoméra.
2012. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyereket ne vidd, nem való oda, még nagyon pici, csak zavarná az esetleges jókedvével a gyászolókat.

Miért akarsz bevenni bármit is?? Ezt nem értem. Mitől lennél rosszul?

2012. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerkőcöt ne vidd a temetésre, egy 2 éves nem érti, nem odavaló. Rosszul szoktál lenni még, ezért félsz? Nem tudom, szerintem terhesen nem tudsz bevenni semmi gyógyszert, max. legyen nálad keksz, víz, előtte, utána kortyolj bele, harapj bele, senki nem fog megszólni. Részvétem!
2012. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! a válaszokat akkor sok folyadék és keksz hogy nehogy rosszul legyek
2012. szept. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!