Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig nem ciki...

Hány éves korig nem ciki gyereket babakocsiban tolni, vinni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éves
2012. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évest még nem, 4 évest már kicsit ciki.
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Cikinek éreztem a múltkor, hogy a babakocsiban toltam el a 4 évesemet a dokihoz (mert messze van és nem bírtam volna annyit cipelni) és a 2,5 éves meg jött mellettünk vidáman.... mindegy, szerencsére nem gyakran van ilyen szitum.
2012. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha a gyerek még nem tud járni addig nem ciki. Személy szerint már 1,5-2 évest is furcsállok a babakocsiban. Szoktam látni egy óriás babát, szerintem 3 bőven elmúlt de a nagypapája gond nélkül tolja, nem kelt bennem olyasmit hogy nézzétek hu de ciki még mindig tolják, csak elgondolkodtató hogy miért?
2012. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségest 2 évesig. A beteg az más téma...

Én 1,5 évesen már leszoktattam róla a fiam, a lányom tavasszal szeretném majd gyaloglábra szoktatni, augusztusban lesz majd 2.

2012. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi 2 éves korig használtuk napi szinten, messze van tőlünk minden, odafele toltam, hogy ne fáradjon le, visszafele meg a bevásárolt cuccokat tettük a babakocsiba, hogy én ne fáradjak le :D

2,5 éves korig meg akkor használtuk ha kirándultunk, de igazából mindig üresen toltam a kocsit így elhagytuk :)

cikinek olyan 3 éves korig tartom, 4 éves már azért nagy távot le tud gyalogolni ha hozzá van szokva :)

persze ha beteg az más, én is biztos beültetném a lázas gyereket ha messze lenne a rendelő

2012. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éves lányommal akkor használjuk, ha vásárolni megyek vele, vagy mint ma szakadó esőben (bár ésszerűbb lett volna kézben vinni...), ha egész délelőtt mászkálunk és tudom hogy elfáradna, ha a mamához megyünk és tudom hogy fel leszek pakolva visszafele.
2012. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,hogy válaszolt!

2 éves a lányom, tavasz óta szépen megy mindenhova babakocsi nélkül, úgy mentünk az oviba, most is gyalog járunk. A napokban felmerült bennem, hogy most, hogy jönnek az esős, csúnyább idők,mennyire néznének "le" az emberek, ha időnként abban vinném a lányom. De most megerősítéseket kaptam, így gond nélkül viszem majd. Köszönöm! :-)

2012. szept. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!