Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, ezért 3-4 óránként...

Diétázom, ezért 3-4 óránként eszek. Gyárban fogok dolgozni. Ciki lenne oda salátát vinni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Drága, felesleges a gyárban fogyozni, persze vihetsz salátát, de a sok meloban ugyis lefogysz koplalás nélkül!

én 12orat melozok, aztán az elso honapban lement 4kg, pedig amikor este 9korul hazaertem kiettem a fél hűtőt, és mégis!

2012. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik cikibb?


a) Egészséges ételt (nem csak salátát, hanem mondjuk barnarizst + csirkét + salátát) vinni a munkahelyre.


b) Kövéren, hájasan, gátlásosan élni az életet, kiemenni a strandra, elmenni egy társasági eseményre, stb.


De döntöd el!

2012. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Vihetsz salátát minden további nélkül.Ha fizikai munkát kell végezned,esetleg több műszakban, nem fogod bírni csak salátával.Erre úgyis rájössz majd magadtól.
2012. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gyár vagy suli között nincs különbség. Suliba volt olyan 2 évfolyamtársam, aki gyümölcssalit hozott (nem fogyózott a 2 csaj!)


Osztálytársnőm (nem fogyózott) meg volt hogy joghurtot hozott. A srácok meg poénból volt hogy elmentek boltba és vettek: zsemlét felvágottat kefirt. :d Bár ez poén volt de volt 1 fiú aki simán hozott kefirt is. :D


Szóval szerintem gyárban sem ciki főleg hogy melóban jár pihenőidő (8 óra -> 20 perc 12 óra -> 45 perc) akkor lemész egy csendes részre kajálni, lehet nem is lesz veled senki egy szobában. Meg van hűtő is ahová beteheted a kajád, szal szerintem husit is vihetsz barnarizst főtt kaját is nyugodtan, salit joghurtot! kell hogy legyen 1 hűtő nektek:)

2012. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Vedd figyelembe a kollégák anyagi helyzetét és szellemi színvonalát, mert "kinézhetnek" emiatt. Ha fizikai munkát végzel, lehet, hogy több kalória kell majd, hogy össze ne ess a fáradságtól.
2012. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Eddig is azt végeztem és bírtam, pont azért, mert nem hagytam ki sok időd az étkezések között, illetve reggel úgyis zabbal indítok, ami eléggé megdob energiával, tehát nem vonom meg drasztikus szinten magamtól a szénhidrátot. Ez azonban egy másik gyár, más munkakörülmények, más emberek, és félek, hogy esetleg kinevetnek miatta... :(

A drágasággal nem értek egyet, 1 éve így étkezem, kevesebbet költök, mint azelőtt.

2012. júl. 29. 13:15
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ettől félek, hogy "felesleges itt fogyózni"... Én nem csak a robotolástól, hanem a helyes étkezéstől is akarok fogyni. :(
2012. júl. 29. 13:21
 8/18 A kérdező kommentje:
Mert úgy terveztem - hogy beleférjek a szünetekbe -, hogy 2 saláta, 1 fehérjeturmix.
2012. júl. 29. 13:22
 9/18 anonim ***** válasza:
De a kaja miért lenne ciki?Ez nem világos.Ha a kutyaszart szereted és az esik jól,akkor edd azt,senkinek semmi köze hozzá.(bocs a gusztustalan példáért)
2012. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na és a ch-val mi lesz? Amúgy pedig fehérje turmixot nem egészséges max napi 2x inni abból az egyik edzés után a másik inkább reggel. Saláta helyett vihetnél rizst-csirkét-zöldséget.
2012. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!