Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdő szobatiszta kislányom...

Kezdő szobatiszta kislányom miért nem pisil az idegen wc-be? Hiába tartom a wc fölé, amikor szól, h kell neki, nem sikerül. Csak akkor tud, ha a fűbe guggol.

Figyelt kérdés
Itthon persze bilizik. Ez akkor van, ha elmegyünk itthonról. Ilyenkor mindig keresek egy bokros területet, és oda rögtön sikerül. De ez egyre kevésbé megoldható.

2012. szept. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eldobható papírbili, Dm-ben lehet kapni.
2012. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Emlékszem, én azért nem tudtam pisiltem idegen wc-n, mert féltem, hogy bele esek és meghalok. Nem tudom, hogy otthon miért nem féltem. Én ezért nem tudtam.

Neki nincs valami félelme?

2012. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azota sikerult egyszer vagy ketszer a wc- be pisilnie ugy, hogy a wc deszkara guggolt, en meg fogtam a honaljanal. Szoval technikat valtoztattam.
2012. szept. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!