Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagylányom 3 éves. Nyáron...

Nagylányom 3 éves. Nyáron sikerült szobatisztává válnia. Éjszakára is. Most két éjszaka is bepisilt, előtte nap pedig nappal kétszer. Ez még normális?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel ne törődjek, pár nap/hét múlva majd meglátom, hogy lesz-e még gond? Másnál hasonló? Szobatisztaság után mennyivel "normális" még, ha néha bepisil?

2012. szept. 20. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy esetleg felfázott?
2012. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem, nem.

Azóta eltelt két nap, és nem volt gond.

Csak azért aggaszt, mert már teljesen szobatiszta lett.

2012. szept. 20. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

én fiam is 3 éves, több mint fél éve szobatiszta nappal, éjjel még nem... hétvégén 2x bepisilt, azért volt nálunk mert túl sok ruha volt rajta, még nem annyira ügyes a vetkőzésben és sürgős volt már. azóta jobban figyel vagy szól nekem, hogy segítsek, szerencsére tanult belőle.

lehet nálatok is a hideg a ludas vagy túl mélyen aludt, nem? szerintem még balesetek beleférnek, múlkor egyik ismerősöm mesélte, hogy a 4,5 évese havonta 1x bepisil

2012. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves, de ő most kezdte az ovit is. 1 éve szoba- és ágytiszta is. Vasárnap éjjel 1szer, hétfő éjjel 2szer és kedd délben is 2szer pisilt be. Nála az ovi váltott ki ilyen hatást. Napközben viszont nem pisil be. Nem tudom meddig normális, de én nem aggódom (bár akkor aggódtam, mikor történt). Vannak helyzetek, amikor nem tud koncentrálni arra, hogy tartsa, éri valamilyen hatás, amit másképp nem tud lereagálni. Az éjszakai szobatisztaság egyébként is 4-5 éves korban elvárás, így azzal még akkor sincs gond, ha néha-néha becsúszik, hisz aludhat mélyen, este többet ivott, mint szokott... Szóval még ne aggódj.
2012. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 éves korig teljesen normális dolog ha bepisil éjjel vagy nappal.
2012. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!