Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy lassan 5 év...

Normális, hogy lassan 5 év gyes után idegesít másnak a gyereke?

Figyelt kérdés
Régen, mikor nem voltak gyerekeim ez nem volt így... Most a kicsik azért, mert sírnak, a nagyobbak meg sokszor erőszakosak, gonoszak...
2012. szept. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a más gyereke szerintem sokkal kevésbé idegesítő, mint a saját, mivel az előbbit bármikor ott lehet hagyni, ha elviselhetetlen, és küzdjön vele a saját szülője. :)


Egyébként szerintem érthető, gondolom régen nem találkoztál annyi gyerekkel, mint mióta sajátod is van, ráadásul az embert eléggé le tudják meríteni a saját gyerekei, nem csoda, ha időnként nincs már idege máséra is.

2012. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak meg akartam nyugodni, hogy nem vagyok őrült..:)
2012. szept. 24. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg vagyok ezzel. Mióta gyerekem van, az összeset imádom, és szeretem őket megszólítani is.
2012. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megőrültem más gyerekétől, nekem akkor még csak kettő volt. Aztán ahogy telt az idő, vágyni kezdtünk egy harmadik gyerekre. 10.5, 8, 3 évesek. Amióta a kicsi megvan, elmúlt ez az "összes idegen gyerek egy idióta" érzés. Azóta a jót is meglátom bennük, a hülyeségeikkel is elnézőbb vagyok:)
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hű, nálam is van ilyen, de az főleg olyasmiben nyilvánul meg, hogy "milyen idegesítő hangon nyafog ez a gyerek, de jó hogy nem nekem kell hallgatnom egész nap"... vagy "jaj, de jó, hogy az én gyerekem nem ENNYIRE rosszcsont" :)
2012. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!