Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év feletti kisgyermeked jár...

3 év feletti kisgyermeked jár óvodába? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Két ilyenem van. Járnak.

Mivel itthon vagyok hármaskával, ebéd után elhozom őket.

Tavaly viszont még dolgoztam, akkor egész naposak voltak, lehet, hogy "visszacsináljuk", mert így nem túl gördülékeny most.

2012. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam év vesztes (most töltötte a hármat szeptemberben),ez volt az egyik ok amiért nem írattam be oviba.a másik ok az volt,hogy nem úgy fejlődött mint a társai.Kicsit lustább.Már elkezdett beszélni,és szobatiszta is,de úgy éreztük,hogy a bölcsiben kevesebb a gyerek ezért jobban tudnak rá figyelni.Sokat fejlődött mióta bölcsis.így is úgy is plusz egy évet kell járnia ,akkor inkább itt.Szereti is a bölcsit .Most kezdi utolérni a csoport társait.nem ő az egyetlen aki a bölcsit járja kétszer a csoportjából van még másik három kisgyerek is.
2012. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tavaly volt 3, nem volt kiscsoportos, mert utálta. most 4 éves, középsős, másik oviba jár, ezt szereti.
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kislányom októberben lesz 3, nem jár oviba, helyhiány miatt nem vették fel. Itthon van velem és a kistesóval. Szeretett volna menni, nagyon várta az ovit.
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én 3 évesem jár oviba, és imádja. Magánovi, sok programmal. Az államiba csípőből elutasítottak, és megmondták, hogy jó eséllyel jövőre sem fogják felvenni, mert én itthon vagyok a tesóval, és nagyon sok a jelentkező.

Így körülnéztünk, és megmondom őszintén nagyon örülök, hogy a magánovi mellett döntöttünk. Ő nagyon igényli a gyerektársaságot, a sok mozgást, amit egy kisbaba mellett én nem tudtam volna megadni neki.

2012. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Novemberben lesz 4 éves, most kiscsoportos másodjára, mert évvesztes. Tavaly délig volt, most már ottalvós.

A kicsi szeptemberi, most kétéves, jövő szeptemberben megy.

2012. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Januárban volt 3. Mivel itt a környéken nem volt hely, csak a csókosoknak, így nem vették fel tavaly.

Most 3év8hósan kezdte az ovit.

2012. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma 3 éves, és jár már szeptember eleje óta oviba. A héten fog ott aludni először. Szereti.
2012. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyém 3,5 de nem járt csak egy napot a héten.ugyanis hétfőn bevittem.Hangsúlyozom első beszokatós napunk volt.Én néhány perc után elköszöntem a gyerektől.kimentem..,igaz hogy csak az ovival szemközti parkolóba,mert tudtam nagyon ragaszkodik a kicsim.ezt az óvónőnek is elmontam.megállapodtunk hogy 20 perc után visszamegyek érte.erre 5 perc múlva észrevettem hogy a 3,5 évesem nyitja a kiskaput(igaz,be volt zárva)de hozzáteszem,mikor én mentem be rajta,nyitva volt teljesenodarohantam és visszavittem a csoportszobába.Erre az óvónő mondta hogy nem volt baj a gyermekemmel.mire mondtam neki hogy a kapuból hoztam vissza.....!ÉSZRE SEM VETTE HOGY ELTÜNT A GYERMEKEM!!!hazavittem a gyereket és ma bemegyek,de nem hagyom ott magam sem tudom mit tegyek.
2012. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!