Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Fog ez változni,...

Mit tegyek? Fog ez változni, szobatisztaság dolog?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 múlt. 3 hónapja levettük a pelust. Nem is volt gond. Szólt mindig. De viszont lassan 2 hónapja nem szól ha pisilni kell. Nem pisil be,de nem is szól. Csak ha én elviszem pisilni akkor pisil. Kibír akár egy egész délelőttöt is. ez engem nagyon aggaszt. Lassan ovi. Ott mi lesz?
2012. szept. 27. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, csak rákérdeznék néha. Egyrészt biztosan nem tesz jót, ha sokáig szorongatja a pisit, másrészt hagynám, hogy csinálja a saját ütemében... ha bepisil, hát bepisil. Szabályozza ő a történéseket, szerintem az a legjobb.
2012. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj én hiába kérdezem mindig azt mondja nem kell pisilni. Múlkor már 5 óra elteltével is azt mondta nem kell. Elmentem vele,persze rengeteget pisilt. Hiába mondom neki ne tartogassa,szóljon. Nem szól. Bepisilni meg nem pisil be.
2012. szept. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!