Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történt a lányommal?...

Mi történt a lányommal? Dackorszak, szobatisztaság, féltékenység, fogzás? MEGŐRÜLÖK.

Figyelt kérdés

22 hónapos a lányom, a kistesó lassan 3 hetes.

Nappalra szobatiszta. Eddig egy kis tünemény volt, néha hisztivel,de nem vészes.

Amikor hazajöttünk a kórházból,volt pár borzalmas napunk, de egy hét alatt minden helyreállt.

De tegnap óta valami rémálom,amit művel a lányom.

És nem tudom minek a számlájára írjam.

Szerencsére a kicsi eszik,alszik, így bőven van időm a naggyal foglalkozni.


Egész nap csak hisztizik, nyavalyog, semmi nem köti le, ordít ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja. Délután 3 órát szokott aludni, tegnap is cska 2-t aludt, de ki be járkált előtte a szobából,eddig soha nem jött ki, ebéd után bementünk, és szépen elaludt.

De ma amit művelt...már teljesen kivagyok, és bőgök itthogy miylen sz@r anya is vagyok, 2 órát kóborolt a szoba fürdőszoba között, egyfolytában levette a pelenkát, jött pisilni,majd kakilni, majd megint pisilni....


De jön a foga is..


Mondjátok meg,mit rontottam el,vagy mit csináljak


2012. szept. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy hiperaktív, vagy túl sok édességet adtál neki.
2012. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megzavarta a kistesó érkezése.
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit és nem vagy rossz anya.

Nyugi.

Igy jön ki rajta a testvérféltékenység:"anya, tölts velem több időt" (nem mintha nem igy lenne....).

Be fog ez állni és hidd el, nem 1 hét alatt, de addig még lesz pár nehéz pillanat. Egyelőre próbálj csak rá figyelni, amennyire csak tudsz, a kistesó körüli cécóba is próbáld meg bevonni (menjen veled fürdetni, mossa meg ő a pici pocakját szivaccsal, stb.), szopik alatt pedig mesélj neki vagy kirakózzatok (amihez nem nagyon kell a Te kezed).

Ha játszotok, a kicsit is rakd magatokhoz.

Hidd el, meg fog oldódni. Ugyanez volt nálunk is, csak itt 4 éves fiútestvér van (sokkal rosszabb volt, visongott direkt, mikor a kicsi aludt, hisztizett, üvöltött, stb.).

Szóval türelem és próbáld meg azt éreztetni vele, hogy ő az első, még igy is.

2012. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!