Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, segítség kellene...

Anyukák, segítség kellene nekem mert már nem bírom tovább és azt sem tudom, hogy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyobbik kislányom mindig is jó alvó volt,de kb.2 éves kora óta az ebéd utáni alvás fél óra volt, ha a szobájában aludt,de ha vele aludtam kint a nappaliban , akkor 1,5-2 órákat aludt. Aztán megszületett a hugi és első este az ajtajában állva sírt a nagy, h nem akar a szobájában aludni.Aztán magunkhoz vettük,majd 4 hónap múlva megpróbáktuk visszatenni. Az ebéd utáni alvás maradt együtt, h aludjon,de az esti a kiságyában volt,de este 10-11-nél előbb sosem tudott elaludni,aztán éjfélkor felkelt,sírt, majd reggel 4-5 között befeküdt mellénk.ez megy már hónapok óta,de a szívem szakad meg!Mindenki kialvatlan, ez neki sem jó.Most ott tartunk, hogy a szobájában alszok az ágya mellett egy matracon,de mivel gerincbeteg vagyok,állatira fáj a derekam.Sőt,este mindig félig az ő ágyán van, félig az én matracomon,és reggel mindig bebújik hozzám.Arra gondoltam, hogy vagy veszünk egy nagyobb ágyat az ő szobájába, vagy a hálószobánkba befekszünk, de akkor apa már nem fér el és ki kellene mennie a nappaliba. Neki sem jó egyik verzió sem, megértem őt is, de én már csak abban bízom, hogy ez 3 évnél nem tartana tovább.Mit tegyek, már nagyon kikészültem idegileg...
2012. szept. 27. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ..ööö,,,leírom nálunk mi van? Nekünk 2 szobánk van, egyik a nappali+háló, a másik a ygerekszoba. Kisfiam sokáig hallani se akart róla, mellettük feküdt a kiságyában. Csakhogy megérkezett tesó, át kellett adni az ágyát...Na akkor rávettük, h aludjanak a "gyereszobában" mindketten, mert ő már nagy, neki ez a szobája. Biztonságképp még én is ott alszok velük , mmint mind3an külön. Apa meg a hálóban egyedül. És egyszercsak "visszaszivárgok" majd......
2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :-) :-) :-)


Ja,azt még elfelejtettem, hogy a nagyobbik most kezdte az ovit,ovi előtt teljesen szoba-ágytiszta volt és most esténként 3-4 naponta megint bepisil....kérdem én, hagyjam így magára? Szerintem egyértelmű, h nem....

2012. szept. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!