Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok valami normális...

Ajánlanátok valami normális gyerekülést (18-36kg), amiben rendesen aludni is tud a gyerekem?

Figyelt kérdés
Vettünk használtan egy Concord Lift Evo PT-t, dönthető, de csak annyira, hogy kb. észre sem vehető... Kínlódás volt abban elaludnia szegénykémnek...

2012. szept. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kategória már csak ennyire dönthető szerintem :( Nekünk Recaro van, az se dönthető jobban és a Römer se.
2012. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem nagyon értem ezt a dönthető kívánalmat :S

az az ülés amit most használtok, olyan 4-5 éves kortól lehet használni mert ugye nincs saját öve, tehát egyáltalán nem pici gyerekről beszélünk, miért kéne azt dönteni vagy egyáltalán aludnia az autóban? szerintem nincs is ilyen, a 18-tól kategória tulajdonképpen egy ülésmagasító és egy szűkítő, olyan a kialakítása mint a rendes ülésnek.

vagy nagyon sokat utaztok azért kéne a kocsiban aludnia? mondjuk egy 5-6 éves gyerekkel azért meg lehet beszélni, hogy ha kényelmetlen akkor is bírja ki azt a pár óra autókázást, ha nem alszik el akkor nézegessen mesekönyvet, rajzolgasson vagy ilyesmi

2012. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam pl. 3 éves és neki már ilyen ülése van, mert nem fért el normálisan a másikban, na meg abba átraktam a Hugit. Ő is sokszor elaludna még egy hosszabb úton, a mesekönyv nézegetés meg pl. nem túl jó, mert felkavarja a gyomrát. Én se tudok kocsiban olvasni. Zenét szoktunk hallgatni (gyerekeknek valót), mesélek, beszélgetünk. Ami esetleg még bejöhet, az egy nyakpárna :)
2012. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a barátnőm fiai 6 és 4 évesek MINDKETTŐ ahogy elindul az autó szinte egyből bealszanak...

2 recaro ülésük van mert annak legalább olyan nagy oldalt a fejrésznél hogy megtartja a fejüket valamennyire.

Én se értem, de van ilyen!! Nekem a 4 éves fiam már csak akkor alszik el a kocsiban ha valami extra fárasztó dolgon vettünk részt de akkor meg elszunyókál a nem dönthető graco ülésünkben is.

2012. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szóval akkor esélytelen már ebben a kategóriában dönthető(bb) ülést találni... :( Végül is a nyakpárna jó ötlet, kipróbáljuk! :)

3 éves lesz még csak az én kisfiam is, de 100cm, vagy már lehet, hogy kicsit magasabb is, az előző ülésünkből már nagyon kilóg a feje.

Hétvégenként megyünk jobbra-balra, de értelme csak úgy van, hogy alvásidőben indulunk, így délután még van időnk kirándulgatni. Még szokott aludni hálistennek ebéd után. :)

Köszi a válaszokat!!!

2012. okt. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!