Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sam a tűzoltó plüss figurát,...

Sam a tűzoltó plüss figurát, vagy tűzoltó autót hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

tesz-veszen,vaterán,ezeken néztem,de nem nagyon van,1-2-t találtam,de mivel angliából küldik,rengeteg a postaköltség,és maga a plüss se olcsó,6 ezer ft :( Nem tudtok olyan játékboltot ahol lehet esetleg kapni,és akkor a postaköltséget is megspórolnám,vagy legalább kevesebb lenne?

Vagy ha tudtok eladót akinek van,szivesen megnézném!Egyébként miskolciak vagyunk,de itt nem találtam a játékboltokba.A fiamnak mindene most a sam a tűzoltó mese(2éves),és szeretnék neki venni valamit.Lehet csak karácsonyra,de lehet előbb.Köszi ha tudtok segiteni!


2012. szept. 30. 10:00
 1/7 A kérdező kommentje:
láttam olyan plüssöt is,hogy beszél.Azt ismeri valaki?Csak az érdekelne azzal kapcsolatban,hogy magyarul beszél-e vagy sem?
2012. szept. 30. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Google!!! Rengeteg van amit itthon is lehet kapni, de ezek sem olcsók!!!


[link]

2012. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi,a googlét is néztem,de sehol nem találom hogy magyarul beszél e vagy sem,egyáltalán lehet e olyat kapni ami magyarul beszél?

A sima plüsst már megtaláltam,hát nem sokkal kevesebb a postaköltség mintha angliából küldenék.

2012. szept. 30. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
hát mi is nagy sam rajongók vagyunk.én is kerestem már figurát de nem találtam.vagyis 5 ezret nem adok érte az tuti.aztán egy ismerőstől kaptunk vagyis egy ezresért vettem 3 bábut,olyan 35 cm-eseket,ő egy régi már bezárt játékboltból vette.ami még eszembe jutott az a turkálók,sok helyen látok kifejezettem játékokat áruló kis fakkokat,ott lehet ki lehet fogni egyszer ha sokszor nézegeted őket.
2012. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akrtam kérdezni. Mi is nagy rajongók vagyunk. Sajnos a netes oldalról én nem tudtam rendelni,nincs raktáron. Talán lesz a játékboltokba,most elég felkapott!
2012. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!Hát elkezdem majd járni a játékboltokat akkor :)
2012. okt. 1. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, én is ezzel a problémával küzdök, magyarországon sehol nem rendelhő:-( ha esetleg valahol láttok, akkor írjatok ide. Én 2 helyről kértem e-mailbe jelzést, ha hoznak. Illetve a fiam keresztanyukája Londonba lakik, mondtam neki, hogy ha ott látnak, akkor vegyenek nekem, nézzék meg mennyi, és ugyis jön haza az egyik ismerősük decemberben, max elküldetik vele.
2012. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!