Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem találok szép gyerekagyat....

Nem találok szép gyerekagyat. Segítenetek?

Figyelt kérdés

Nagy meretut szeretnenk,h sokáig jó legyen,legalább 180centiset. Nem szeretnenk autós-tuzoltos csodakat,csak egy egyszeru szép agyat, ami gyerekbarat,lekerekített. Fenyő kizárva,mert juhar-sötétbarna színű a többi butor a szobában. Két éves kisfiúnak lesz,hetek óta nem találunk semmit. Illetve talaltam egyet,ami 100e leesesgatloval,de matrac nélkül....

Nagyon köszi a segítséget!!!


2012. szept. 30. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Basszus gyerekagyat :D fél percig csak néztem magam elé, mire leesett, higy gyerekágyat keresel :D
2012. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az Rs-be fogunk elmenni,hátha ott van van valami.Édesanyám mondta hogy ott nagy választék van. Én még nem voltam ott... Egyébként az Ikeában is elég sok jpofa gyerekágy van. Magamnak én ilyet vennék,ha lehetne: [link] vagy a másik kedvenc: a galériaágy.. Egyébként találtam egy oldalt: gyerekagyak.hu ott is vannak kis ágy csodák,ötletmeritésnek nagyon jó mert kicsit drága...Én 2.5-3 éves kiscsajnak keresek ágyikót.(azért a határ mert kb 3 éves korára kapná meg. )Mi egyébként sima leesésgátlós ágyat néztünk ki neki ágyneműtartós és 32000 ft itt "alattunk" a Boda butorban. [link] Azt irjűk bármekkora méretben elkészitik..Hm...
2012. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

faktum bababútorokat ajánlom.Átalakítható majd ifjúsági ággyá. Nekünk ilyen van de mindenféle színben kapható.

[link]

2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem az ilyenek tetszenek. De ha beírod a google-ba, hogy leesésgátlós gyerekágy, nagyon sok szépet kidob.

2012. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok így jobban látod.

[link]

2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mi tavaly vettük az akkor másfél éves fiúnknak.Sehol nem találtam neki olyan ágyat,ami nagy,de aztán egyszercsak véletlenül rátaláltam a mostanira!Neki mindenképp olyan kellett,ami nagy,körbe tudja járni éjjel,mert ha beleütközik valamibe,felkel,kiságyat se birta,mikor kisebb volt 8 szögletű járókára cseréltük az ágyát,abba szépen vágattunk matracot..stb,és abba aludt,igy elfért,nem kel fel.Utána vettük neki a mostani,gyerek franciaágy,imádjuk!!Én is simán elférek rajta,ugyanis minden altatásnál mellé kell feküdni,csak úgy alszik el.Sokszor elalszok vele,nagyon kényelmes,és nagyon sokáig jó.Levehetők a leesésgátlók is,ágyneműtartós.Rengeteg féléből lehet választani,ilyen-olyan szivaccsal,mintával.Belinkelem az oldalukat.Kb 45 ezer ft volt,de nekünk nagyon megérte,mivel sokáig jó lesz,és a fiam imád ott aludni,és ami a legfontosabb,jókat!


[link]

2012. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,és 2 párnát is adtak hozzá! :)
2012. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nagyon szép agya van, de nem eladó! :D
2012. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez valami zombi szakácskönyvben szerepel?
2012. okt. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz segíteni mert mindenkinek más az ízlése.Nem akarom megbántani a kanapés linklőt de be nem tenném a szobánkba.Ahogy olvasom a bútorotokat hogy milyen stílusú talán oda sem ezek a kárpit garnitúrák valók.Ezek nekem nagy helyfoglaló tömbök.De biztos nagyon kényelmes és az is nagyon fontos dolog.A legjobb talán ha csináltatsz mert az sem kerül többe és legalább olyan amit megálmodtál.Elnézést még egyszer nem kekeckedésből írom.
2012. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!