Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiért vigyáznak mostanában...

Mennyiért vigyáznak mostanában gyerekekre a bébiszitterek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a miénk 500Ft/óra, de ez nagyon-nagyon baráti, mindig meg is szoktam toldani. Volt egyszer egy, ő 1400Ft/óráért vállalta. Budapesten élünk.
2012. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bébiszitter vagyok! Ha privát, akkor nagyon változó az ár, én 700-ért szoktam! De ismerek olyat, aki 3500 ért ment el a gyerekért az oviba! És csodálkozik, hogy nem kap munkát. Nem szabad tulzásokba esni!
2012. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!

Nem veszik be a lányomat a bölcsibe, az oviba nem vehetik, mert csak két éves, ezért keresünk valakit, aki tudna rá vigyázni, ezért érdeklődtem most itt tőletek.

2012. okt. 1. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 800 Ft/óra, kisvárosban lakunk.
2012. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pest m-i kisváros, Bp vonzáskörzet. Itt is változó, 600-700 Ft-tól a csillagos égig terjed az áruk, függ attól is hogy saját otthonban vagy ki kell menni a gyerekhez, hány éves, hány gyerek stb


ami konkrétat tudok: Anyukám jár egy családhoz heti 2x egész napra, 32 gyreek van : 4,5 éves, 20 hónapos és 6 hónapos, és ő napi 5000 Ft-ot kap + kifizetik a buszt neki.

De ő nyugdíjas óvónő (grafológus gyermekrajzelemzésre szakosodva, népijátékok és hagyományőrző játékok okleveles mestere, népi meg mindenféle kézművestafolyamot is végzett stb... külön foglakozik a nagyobbal mert a szülő kívánsága volt az iskola-előkészítés megalapozása, mindig alkotnak valamit, a középsővel is festeget gyurmázik stb, a kicsivel is rengeteg ölbéli ringatós-mondókázós dolgot csinál mit máshol sok pénzért mutatják meg a baba-mama foglakozásokon... És reggeltől éjjelig velük van azon a két napon, mire anyuka megjön már mindenki megfürdetve vacsiztatva alszik nagy békésen.

Egy másik bébiszitter is szokott velük lenni, neki 800/órát fizetnek hogy autóval elvigye a nagyot néptáncra meg úszásra. de ez ennyi.

2012. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1000 Ft/óra az ikreimre, a bébiszitter diplomás gondozó, egy gyermekre 700-at kér, úgy tudom. Városban élünk.
2012. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt, és segített!
2012. okt. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!