Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez jellemző a 2év körüli...

Ez jellemző a 2év körüli gyerekekre vagy csak az én lányom ilyen "finnyás"?

Figyelt kérdés

Bármi rámegy a kezére,ételmorzsa,valami szösz,kosz,rögtön "idegbeteg lesz" és elkezd fújtatni. Jön hogy töröljem le. Ha elesik a kezét nem teszi le a földre,csak elhasal,a kezeit hátratartja,és hisztizik hogy valaki segítsen neki felállni.

Ha meglát valamit a lakásban,szösz,morzsa,de akár valahol egy lyukat,elkezd kiabálni hogy mi az,és nem nyugszik még el nem tüntetjük!



2012. febr. 10. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, édes lehet:-) Nálunk ez kb. 1,5 éves korban volt kisfiamnál. Még a homokózóba sem nyúlt bele:-) Utána elmúlt.
2012. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem vészes a fiam, de neki is hasonló dilije van.

A szöszöktől ő is frászt kap, állandóan törölgeti a kezeit, az utcán is, ha elesik úgy tartja szét a kezeit mintha legalább véres lenne. :D A lyukakkal nincs baja, viszont, ha csak egy csepp valami is rámegy a ruhájára (kézmosáskor víz, evésnél leves, ivásnál tea) azonnal vetkőzik és neki másik ruha kell. Nem lehet befejezni az étkezést abban a ruhában, hanem azonnal átöltözni. :D

2,5 éves a fiam

2012. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. 3 éves a fiam, de ha vizes lesz, vagy leeszi magát, azonnal át kell öltözni:-)
2012. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az apja elég sok zoknit elhasznál,és ha valamelyiken meglát egy pici lyukat,eljön a világvége!

A másik heppje hogy csak papucsban lehet feküdni az ágyon. Ha anélkül próbálunk jön,és adja a lábunkra. Tiszta ideges lesz!

2012. febr. 10. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerős kisfiúm. Már kinőtte, de tavaly nyáron a horvát tengerpartra vitték nyaralni, és a homoktól totál meg volt zakkanva. itthon is folytatta a finnyáskodást, de magától elmúlt egyszercsak. Most 3 éves pont.
2012. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is hasonlókat művel. (2 éves lesz)

Ha kakaós csigát eszik, ugye természetes, h olyan lesz a keze. (legalábbis nekünk) Na ő már nehezen viseli. Szól, hogy töröljük meg. Persze nem minden falat után, de evés közben...

A papucsot nekünk is hozza - nagy jujujj közepette , a szöszmöszt, papírdarabot magától felveszi és viszi a szemetesbe. Nem visít, nem fújtat, de ő is csinál ilyeneket. :)

2012. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!