Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 évesem délre belázasodott,...

2.5 évesem délre belázasodott, de semmi más tünete nincs. Mi lehet? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne vidd. Adj neki lázcsillapítót, ha nem megy le akkor irány doki.
2012. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen esetben mindig torokgyuszi volt a hibás.Sem orrfolyás, sem köhögés nem szokott jelentkezni, csak a láz.
2012. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt sincs semmi,csak levert ,fekszik.Gyógyszert nem adtam neki,mert csak 37.8 volt,aludt egy picikét,most 37.2-t mértem.6 ig van orvos,addig méregetem még.
2012. okt. 1. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hete epp igy jartam en is,vagyis a kisfiam,o meg nincs 2 eves,mondjuk ez nem szamit,csakhogy epp ezert nem sejtettem,hogy a fogzas miatt lehet,pedig epp az okozta.

Utolso 4 foga hianyzik,ezert is nem szamitottam meg rajuk,es a tobbi fognal soha nem produkalt lazat,pedig volt,hogy 4 jott egyszerre.

Talan kisfiad is fogzik.Enyem 3x lazasodott be 2 nap alatt.

2012. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 4 nagy hátsó hiányzik még.Soha nem volt még nálunk sem gond a fogzással.Lehet tényleg az a baj....
2012. okt. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!