Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tízórai? Most kezdtük az...

Tízórai? Most kezdtük az ovit, csak délelött van mindenki 8-12ig, utána mindenki megy haza, max 20 gyerek van.

Figyelt kérdés
mindenki visz tizorait a gyerekeknek,egy-egy gyerek sajtos, lekváros kiflit,a másik kekszet visz be,a legtöbbnek otthonról készitünk szendvicset.a lényeg kívánják egymástól,pl az én gyerekem itthon sírt,mert olyan kifli kell ,mint Anitának.ezt az óvónövel,vagy kivel kell megbeszélni???,hogy vigyen mindenki otthonról szendvicset!ne boltit!
2012. okt. 2. 05:44
 1/9 anonim ***** válasza:
À beszoktatas után mindenki ugyanazt fogja kapni. Addig meg ez van.
2012. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a beszoktatás alatt is az oviban kapják a tízórait, nem kell vinni /9-11-ig volt a lány, két hét után ma lesz az első bentalvása/
2012. okt. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam,itt a gyerek kell vigye a tizorait,falun van,olyan nincs ,hogy ottalszik valaki,ez déli ovoda,egésznapos ovi nincs!!!
2012. okt. 2. 06:37
 4/9 A kérdező kommentje:
az oviba nem kap semmit,max foglakoztatjak 8-12ig,ilyen megörzö,de semmi hasznosat nem látok benne.
2012. okt. 2. 06:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszéljetek a szülőkkel, fogjatok össze.


ez állami ovi?

2012. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,sajnos és más nincs,25km körzetben
2012. okt. 2. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek viszed, ha nem találod jónak? Ha ott nem adnak enni a gyerekeknek, akkor azt nem tudod megbeszélni senkivel hogy otthoni szendvicset vigyenek a gyerekek. A szülőket erre nem kötelezheted! Ha beengednek "kívülről" kaját, akkor mindenki azt visz, amit akar. De különben akkor meg azt kívánnák meg egymástól a gyereke, mert az egyik ilyet vinne a másik meg olyat. A gyereknek mindig úgy is az kell, ami a másiknál van.
2012. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:)

Emlékszem, gyerekkoromban a barátnőméknél zsíros kenyér összehasonlíthatatlanul finomabb volt, mint otthon. Érdekes, hogy a barátnőm is ezt tartotta a miénkről...

2012. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Mint írtam,itt a gyerek kell vigye a tizorait,falun van,olyan nincs ,hogy ottalszik valaki,ez déli ovoda,egésznapos ovi nincs!!!"

Falun is kötelező az egésznapos óvoda, Kerekharaszti vagyok, az is falu, 22 gyerek, két csoport van nálunk is. Jár az ellátás -tízórai, ebéd, uzsonna minden óvodásnak, úgyhogy nyugodtan reklamálj az önkormányzatnál.

2012. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!