Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keserves a beszoktatás?

Keserves a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem,mert nagyon szenvedek.27 hónapos,amúgy tök bátor,ügyes kisfiamat 2.hete szoktatom bölcsibe.(muszályból,most jött a munkalehetőség)Első héten míg ott voltam vele,nagyon jól ment,szinte felém sem nézett,tök jól elvolt,élvezte.Azonban mióta fokozatosan egyre több időre otthagyom,ordít!Az én szívem is megszakad,alig várom,hogy mehessek érte.Csak délelőtt van ott,de szívem szerint visszacsinálnám és nem vinném többet.Annyira nehezen megy,volt valaki hasonló helyzetben?Vajon megszokja,vagy mi lesz?El vagyok keseredve,nem tudom jól döntöttem-e?

2012. okt. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

csak ismételni tudom magamat :)

Ne keseredj el! Ez annak a jele, hogy egészségesen kötődik hozzád. Hiszen eddig élete minden percét gyakorlatilag veled töltötte, egy test egy lélek voltatok, most hirtelen elszakad tőled, önállósul. Ez nehéz neki, is neked is, de szükség van rá, és inkább most, mint később. Arra gondolj, hogy minden rendben van, jó kezekben van, ott a helye! Átestek hamar a kezdeti nehézségeken, boldog bölcsis-ovis évek várnak rátok és még tartalmasabb együtt töltött idő!

2012. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a nagyon kedves választ!Ezek szerint már többeknek leírtad:)Remélem így lesz..köszönöm!
2012. okt. 2. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz hírem van, hogy NEKED kell először elfogadnod a helyzetet, belenyugodni abba, hogy ez így a legjobb.

A fiad elmúlt 2 éves, nem "passzoltad le" idejekorán, ne legyen lelkiismeret-furdalásod.

Mi tavaly ilyenkor állandóan betegek voltunk (fiam is és én is), hónapokba telt, mire nyugodt szívvel ott tudtam hagyni a gyerekemet. A gondozónők azt mondták, anya és gyermek vérmérsékletétől függően 3-6 hónap kell a teljes elfogadáshoz, és az új napi rutin kialakításához.

Sok sikert!

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segíteni ugyan nem tudok,de az én lányom is nagyon nehezen szokik be.Egy hét után beteg lett,egy hétig itthon volt,aztán csak üvöltött egész délelőtt.Ma volt olyan nap(2.5 óra)hogy nem sírt csak amikor bevittem.Remélem mostmár jobb lesz.

Kitartás nektek!Biztosan meg fogja szokni!

2012. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!