Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nalatok van olyan hogy a...

Nalatok van olyan hogy a nagymama jobban szereti egyik unokajat?

Figyelt kérdés
Sokkal tobbet foglalkozik vele, sokkal tobb aldozatra hajlando erte, mint az en gyerekemert es ez nagyon bosszant, mert igazsagtalannak tartom amit csinal. Nem felhotlen a viszonyunk vele, de ezt sajnos a gyerekeken keresztul mutatja ki.
2012. okt. 2. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságban, ismeretségi körben nem is egy...Akikkel együtt élnek,azokat az unokákat sokkal jobban szeretik, mint a néhány utcával távolabbiakat.
2012. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. En egy faluban élek édesanyámmal, így napi szinten látja és vigyáz a gyerekre. Mind a ketten ragaszkodnak egymáshoz. Tesomnak is van egy lánya, a gyerekek egy idosek. Tesomék csak havonta/kéthavonta jonnek anyukámhoz. A gyerek nem nagyon ismeri a nagymamát és nem is ragaszkodik annyira hozzá. A másik nagymamához jobban ragaszkodik a kislány,mert szintén egy városban élnek. Szerintem ez értheto.
2012. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A fiúkat szereti jobban, a lányokat kevésbé.

Illetve ez így nem igaz, mert szeret ő mindenkit, nem ezzel van a gond, de a kimutatás igenis a fiúk irányába jobban megy.

2012. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk összesen 8 unoka van 3 családból. Az egyik család gyerekei sokkal fontosabbak, mint a másik kettőé. ( Mi az egyik nem fontos család vagyunk)
2012. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez velem is így volt... 11 év van köztem és öcsém között. nagymamánkkal napi szinten találkoztunk (egy utcában laktunk, később egy telekre költöztünk de két külön házba) engem mindig jobban szeretett, mint sz öcsémet, sokkal türelmesebb volt, megértőbb. akkoriban nem zavart ez, hiszen még kisebb voltam és nem tudtam hogy hogy is állunk ezen a téren... aztán 4 éve meghalt a nagymamánk és tavaly a másik is... szóval igazából sajnálom az öcsémet, hogy neki nem jutott annyi a nagyi szeretetéből, mint nekem. persze szüleink egyformán szeretnek minket, nem tesznek különbséget köztünk. ami nagyon jó dolog.

most várom amúgy az első babánkat, de szeretnék majd neki egy kis tesót is, ha lehetőség lesz rá. nagyon remélem, hogy nekik nem kell majd azt érezniük, hogy az egyikük jobban van szeretve a nagyszülők által, mint a másik.


ezzel egyébként nem igazán tudunk mit kezdeni, hiszen nem mondhatjuk meg nekik, hogy igenis az én gyermekemet is úgy szeressék, mint mondjuk a tesómét. sajnos az érzéseket nem tudjuk befolyásolni.

2012. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt meg ertem ha a helyzet olyan ahogy irjatok, hogy nem talalkoznak minden nap, vagy h nem egy varosban elnek, de az en fiam egy hazban el a mamaval, viszont o azt az unokajat szereti jobban, aki ra van bizva ovi helyett. Viszont az en fiamra nem akar vigyazni, vigyem bolcsibe 2 evesen, tel kozepen, mert en sajnos vissza kell menjek dolgozni, viszont a masik unokaja barmikor barmenyit maradhat nala:(pedig azota mar jar oviba.szerettem volna, ha meg egy evet itthon maradhatna, de ugy latszik a mama annyira utal engem, hogy emiatt megfosztja a gyereket ettol az egy evtol, ami szerintem meg jarna minden gyereknek az otthon melegeben:(. Nem indokolta meg miert nem vallaja.
2012. okt. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!