Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? Annyira tehetetl...

Mit tehetnék? Annyira tehetetlen vagyok már!

Figyelt kérdés

A kislányom másfél hete kezdte a bölcsit. Semmi gond nincs, szeret menni, sosem sír, jól érzi ott magát. De az alvás itthon pár napja rémálom. Sokszor felébred, zokog, sír, vergődik, csapkod. És azt kiabálja, hogy "Vége, vége!". Ilyenkor nem hagyja magát meg simogatni, ölelni, nem vehetem fel, egyszerűen nem tudom megnyugtatni.

Mit tehetnék? Ez a bölcsi miatt lehet? Elmúlik?


2012. okt. 3. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a bölcsiben, hogy ott is így alszik-e. A bölcsi kezdés és ez a probléma időben elég közel van egymáshoz, úgyhogy szerintem összefügg.
2012. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elválás nagy stressz a gyereknek, akkor is ha szereti a bölcsit. Mindenkinél másképp jön ki. Van aki, nem kakil, van aki nem eszik, van aki egész nap sír, van aki a bölcsiben angyal, otthon meg ördögfióka. Szerintem, ha eltelik egy kis idő, elmúlik nála is. 1,5 hét még kevés, majd pár hét múlva, de talán annyi sem kell neki. Kitartást.
2012. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már "megbeszélni" vele valamikor később, hogy mit álmodhatott?

(Az enyém 3 hete kezdte és hisztisebb, szétszórtabb lett, pedig alapjáraton szereti, dehát végülis én is az lennék egy új munkahelytől, sok embertől, nagyobb zajtól... Enni sem eszik, de előtte sem evett - azért is ment a bölcsibe.)

2012. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Emlékszik rá reggel, hogy éjszaka mi történt? Ha nem, akkor ez úgy néz ki, mint a pavor nocturnus.
2012. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezem, nem nagyon mond semmit. Alvásnál meg akármit kérdezek, nem is válaszol. Hiába kérdezem, fáj-e valahol, vagy rosszat álmodott-e? De reggel sem mond rá semmit.
2012. okt. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!