Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz az h augusztusban hónap...

Igaz az h augusztusban hónap végén már megkapjuk a családipótlékot? Az iskolakezdésre való tekintettel. Jól tudom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a szeptemberit?És csak a családi jön akkor vagy a gyes is?Valaki tudja pontosan hogy van?
2009. aug. 4. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jó pár éve biztos, hogy volt ilyen. Most ha hinni lehet a MÁK honlapjának az augusztusi ellátások első utalási napja szeptember 1.

2009. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy lesz,bemondja majd a tévé,egyelőre nincs róla szó.
2009. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly megkaptuk augusztus végén, de én is úgy olvastam a Mák honlapján hogy csak elsején utalnak, sajna.
2009. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én még arra az időre emlékszem amikor mi sulisok voltunk és anya mindig megkapta hamarabb,és így tudtunk vásárolni,mert sajna kevés pénzünk volt.És most h nekem is van egy kislányom,bár még csak másfél éves lesz,de hónap végén lagziba megyünk és jól jött volna a pénz akkor.Azt hittem ez minden évben így van,mert tavaly is emlékszem h szeptemberben mikor megnéztem az internet bankomon h jött e már a pénz akkor láttam h már a hónap végén rajta volt én meg nem is tudtam róla.

Jó lenne ha most is hamarabb utalnák.

2009. aug. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!