Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszűkületre milyen krém...

Fitymaszűkületre milyen krém vált be kisfiatoknál?

Figyelt kérdés
Diprosalic-ot írtak fel, de a benne levő szteroid miatt nem szeretném használni. Van más, recept nélkül kapható hatásos krém? Tapasztalatok?
2012. okt. 4. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Dermovate-ot használunk, az is szteroidos. Átmenetileg segített, de a nagynak így is z-plasztika lett a vége (nagyon gyorsan gyógyul, szép maradt a kukija, most 4 éves, önállóan tisztítja már, szóval nem bántuk meg). A kicsinek még kenjük, mert még 2 éves sincs, de neki is csak átmenetileg használ, szerintem nála is műtét lesz a vége.
2012. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A Fiamnak Dermovat-ot írtak Fel. Nemcsak le volt neki tapadva, de nehezen is lehetett hátrahúzni. 1 hónapig használtuk, most már szépen hátrajön, és úgy látom, szépen lassan enged a letapadt rész. Én adok neki még egy hónapot, aztán, ha nem múlik el teljesen megyünk vissza az urológiára. Ő júliusban múlt kettő.Ha jól tudom fitymaszűkületre szteroidos kenőcsöt írnak minden esetben. Lányoknak is van hasonló problémájuk, hártyásodás, arra is ilyet ajánlanak. Ha pontosan betartod az orvos javaslatát, akkor nem lesz baj.
2012. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, ne izgulj, ha műtétre kerül a sor, akkor sem. a fiam (és a szobában a másik kisfiú is) már a műtét napján mosolyogva játszottak a folyosói játszóban. A pisilés csípett k. 1.5-2 napig, de azóta minden rendben. A krémet pedig használd, nem lesz baja tőle a kisfiadnak, különben nem írnák fel!
2012. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk Ftorocortot írt a doki, valamennyit használt, de végül a gyereksebész "felrántotta" neki az SZTK-ban.
2012. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom, hogy ezek a krémek önmagukban nem nagyon segítenek, az is kell, hogy a bőrt valami (vagy valaki) nyújtsa, hogy meglazuljon. Nyilván az is annak számít, ha fürdetéskor pl. megpróbálod addig hátrahúzni ameddig a letapadásai engedik.
2012. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
@1: z-plasztikáért gratula (neked is meg a dokinak is) :) Végre valaki aki nem csak nekiesik a szerencsétlen gyereknek, hanem a baj kidobása helyett megjavítja azt :)
2012. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Nekem is jól jött volna, ha az egész lecsonkolása helyett csak egy tisztességes plasztikát végeznek inkább :(
2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!