Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lett ilyen kezelhetetlen...

Miért lett ilyen kezelhetetlen a 3 évesem?

Figyelt kérdés
Iszonyat hisztiket tud levágni de akár már attól ,hogy reggel pisilni kell menni ... és ha olyanja van mindentől ! Hogyan kezeljem ? Mit tanácsoltok ? Tényleg néha már úgy érzem nem tudom ezt megoldani és valamit elrontottam ! ?
2012. okt. 4. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit, csak 3 éves. Nagyon sok türelem kell hozzá!!!!!!

Nálunk a nagyobbik nyáron múlt 4, nála már sokkal jobb a helyzet, de még vannak néha hisztik. A kisebbik lassan 2 éves, szóval készülök lelkileg :-)

2012. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

történt valami változás az életében?pl: tesó érkezése? ovi megkezdése?


annyit tudok egyébként tanácsolni,hogy: legyél vele határozott,és ha kell, menjen büntibe! ebben a korban még van esélyed változtatni,később már egyre nehezebb!

2012. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a sok büntetésnél sokkal többre mész a türelemmmel és a figyelme egyéb dolgokra való terelésével.

2 gyermekes anyuka

2012. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy bizonyos idő után nem sokra megy a türelemmel..!
2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ovit kezdte 2 hete ... de előtte is előfordult ilyen !
2012. okt. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!