Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák hetente többször...

Anyukák hetente többször takarítjátok a lakást?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert én kissé álmélkodva olvasom néha, hogy 1,2 akárhány gyerkőc mellett mindennap vagy minden másnap porszívózik az anyuka. Őszintén, nekem 4,5 éves a gyerekem, dolgozom, plusz másodállásban is dolgozom és sem időm sem energiám nincs naponta, kétnaponta porszívózni, miután hazaestem a gyerekkel az ovi utáni játszóterezésről. Csak én vagyok ilyen csodabogár vagy más is van olyan, mint én, aki csak hétvégente takarít, portöröl, porszívózik, felmos? Aki minden nap vagy minden másnap csinálja, mennyire van ideje mindenre? Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 4. 13:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom. Amikor elkezdett mászni, akkor minden nap felporszívóztam mert mindent a szájába vett. mióta erről leszokott, csak 3-4 naponta van porszívózás, felmosás. Söprés minden nap.

Gondolom most, hogy jön az esős-havas idő felmosni is kell majd minden nap megint, ha máshol nem a konyhában.


Fürdőszoba, konyha hetente.

Portörlés, ablaktisztítás 2 hetente.

2012. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hű, ablakot 2 hetente tisztítasz? Ez igen. Én évente 2x. :)
2012. okt. 4. 17:37
 23/23 anonim ***** válasza:
Na jó, a férjem :-) Neki a mániája, hogy kell a természetes fény a gyereknek. Körfolyosón lakunk, ha bármelyik szomszéd söpör akkor tiszta kosz lesz az ablak :-(
2012. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!