Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hét éves fiú gyermekemnek még...

Hét éves fiú gyermekemnek még tetszik a rózsaszín. Pizsamában csak a rózsaszínt hajlandó felvenni. Mit csináljak? Valami tuti tippet kérek.

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy a rózsaszín a párducok színe.
2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

itt nem azzal van a gond h a gyerek szereti a rózsaszínt,hanem azzal h ebből te ekkora problémát csinálsz.

ez pont olyan h egy kislány meg csak a kéket veszi fel..

ne legyen már olyan h fiú vagy lány szín..

akkor kezdj el agyalni ha csak barbie-zni akar és rúzzsal a száján.

2012. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De hát a rózsaszín lányos szín! Miért pont az tetszik neki? Az utcán lelányozzák miatta.
2012. okt. 9. 19:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, a fiamnak rózsaszín az ágytakarója, de ennek ellenére fiús játékai vannak és szeret focizni. Ha ez a kívánsága, hogy rózsaszín ágytakarót akar, én megveszem neki és nincs rajta semmi barbie, mert az nem tetszene neki. 37/N
2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De majd kinövi. Azért mert fiú, még tetszhet neki a rózsaszín, aztán majd kamaszodni kezd, és akkor majd már a kék fog neki tetszeni vagy valami vagányabb. Változni fog. Ha szereti a rózsaszínt, hordja. A bátyám rendőr, nagydarab, igazi pasi, és kedvenc ingjei mind rózsaszínűek. Ez szerintem egyáltalán nem baj. Ne akard ennyire befolyásolni, legyen meg annyi szabadsága, hogy eldöntheti, hogy melyik szín tetszik neki. Az is lehet, hogy egy kislány miatt tetszik, akinek ez a kedvenc színe. Akármi előfordulhat. Szerintem ezen kár görcsölni, majd elmúlik. :)
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!