Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A feher mufenyorol mi a...

A feher mufenyorol mi a velemenyetek? Kulfoldon nagyon meno a rozsaszin es fekete vagy kekkel egyutt bar nekem csak a feher tetszik de az nagyon

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ocsmányak.

A fenyőfa az zöld. Nem fehér, nem kék, nem narancssárga, hanem zöld.

2012. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem egyaltalan nem ocsmany a feher mufenyo hiszen havas hatast ad.egyik ismerosomnek volt tavaly es nagyon szep volt.meg en azert gondolkozok rajta,mert a mufenyo azert is jo mert nem kell fat kivagatni.meg mi panel lakasba lakunk es itt nagyon hullana a meleg miatt.es par zold mu eleg csunya.bar nagyon tetszik a dus zold fenyo tobozokkal csak annak az ara is durva.olyan 25 korul van 150 centis a feher az 5 ezer korul megvan .
2012. szept. 13. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:

A fákat mindenképp kivágják, ezért termelik őket, karácsonyfának. Persze ha senki nem vesz majd, akkor nem fogják kivágni őket, viszont ültetni sem fognak, ha tudják, hogy nem lehet majd eladni.


CSak attól ,hogy fehér, még nem lesz szép, a minőség is számít, az egyéb tulajdonságok. Nekem a drágábbak azok tetszenek, a legtöbb azért annyira nem. A múltkor láttam egyet, az nagyon szép volt, vagyis inkább érdekes, ilyen üvegszálakból volt, amiknek ledes fénnyel világított a vége, na, az tényleg tetszett. (Zöld volt.) Viszont volt mellette egy hasonló, de az már inkább gagyi volt.

2012. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Miért kell a külföldi különcöket majmolni? Még azt sem szeretem, ha mindenféle fafigurákat, horgolt díszeket raknak a fára.

A valódi fenyő, szaloncukorral és hagyományos díszekkel az igazi karácsony.

2012. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elég giccses, de ez izlés kérdése, ha tetszik, akkor ne másokra hallgass. Na meg megszokás kérdése is, mert ha belegondolunk, az is giccs, ha igazi kivágott fát beviszünk a lakásba, és teleaggatjuk mindenféle színes mütyürrel, csak már megszoktuk. :) Egyébként hiába ültetik őket direkt azért, hogy kivágják, hiszen a haszonállatot is azért tenyésztik, hogy aztán megegyük őket, de ettől még az ember sajnálja őket! Csak hát enni azt muszáj, fenyőfát kivágni meg nem, hisz nem létszükség. Pardon az offért.
2012. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ocsmány, de ha neked teszik, vegyél.
2012. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a műanyag, de ha ragaszkodsz hozzá, és nektek igen, akkor olyan legyen.

Nálunk minden évben igazi fenyő van, és csak fehér díszeket aggatunk rá, valamint az ágak végeit befújom műhóval. Így is gyönyörű látványt nyújt! :)

(Amúgy a fehér még mindig jobb, mint a rózsaszín, attól kiakadok :D)

2012. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Hú!!! Miért nem ébresztettetek fel?!!! Már karácsony lenne??? :-D
2012. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyönyörű a fehér műfenyő, főleg ha még dús is!:))) A fehérrel könnyű kibabrálni, könnyen idétlen, igénytelen hatást kelthet ha nem megfelelő színű díszekkel van tarkítva.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor bronz és/vagy arany színű díszeket raksz rá (esetleg még pezsgő szín);) A bronz és az arany a fehéren kifejezetten elegáns és igényes hatást kelt.


[link]


(a képen a fa nem túl előnyösen van felöltöztetve, de a színeket láthatod te is rajta, hogy milyen összhangban van a fehérrel:))

2012. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem tökre fel lehet vele dobni a hangulatot ha ízlésesen van tálalva. Nem undorító és gusztustalan. Bár személy szerint én inkább az igazit választom a családi ünnepléskor, de ha barátokkal vagy munkahelyen ünnepelek tökéletes :)
2012. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!